GTA SA Türkiye Modu

DragonsAcav

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
gamer.png

gtasa.png

GTA SA Türkiye Modu
Öncelikle konuma hoş geldiniz.
Gta SA Nedir: Grand Theft Auto: San Andreas, GTA oyununun bir parçasıdır. Oyun 26 Ekim 2004 yılında Rockstar North ve War Drum Studios tarafından piyasa sürülen bir aksiyon/macera oyunudur.
Gta SA Türkiye Modu: Bu mod ile oyununuza birçok Türkiye özelliği eklenecektir. Ben konumda bu özelliklerden önemli olanları göstereceğim.

By Frkn

1- Para sistemi dolar iken Türk lirası oldu: Oyundaki para birimi Türk lirası oluyor.
2- Fenerbahçe , Galatasaray ve Beşiktaş stadyumları eklendi: Oyuna stadyumlar eklendi.

stadyumlarra.jpg

3- Türkiye'de çok mağazaya sahip olan mağazalar eklendi: Buradan çok satılan Türk markalarının eşyalarını alabilirsiniz. Alta örnek fotoğraf koydum.
bim.jpg

4- Namaz kılınabilen camii eklendi: Buralara gidip namaz kılabilirsiniz ancak size bir yararı ya da zararı yok.
camiicsgo.jpg

5- Yeni eşyalar: Yeni 116 tane araba, yeni ağaçlar, yeni jantlar, yeni yollar ve asfaltlar, yeni silahlar, yeni hava, yeni ses efektleri.
6- Grafikler gta 5 grafikleri oldu: Oyundaki grafiklerin daha iyi olması amacıyla bu grafiklere geçilmiş. Kendi grafiklerinin yapılması daha iyi olabilirdi ama kısa yolu seçmişler.
7- Türk karakolları ve itfaiyeler eklendi: Modun iyice Türk oyununa benzetmesi amacıyla Türk itfaiyeleri ve karakolları eklendi. Bunun yanında 116 arabanın içerisinden 2 tanesi polis arabası ve itfaiye aracıdır.

itfaiyegta5.jpg

polisgta.jpg

GTA SA Türkiye Modu İndir
tr.frkn64modding.com/gta-turkey-mod-7-1/
Konum bitti iyi forumlar. :şapka:

SH4D

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Maziye dönüp, tekrardan GTA San Andreas oynamak isteyenler için önerdiğim modlardan birisi denebilir. Tanıtım için teşekkürler <3

mahmud118

Are you?
En iyi cevaplar
4
Ruh hali
Eski günleri hatırladım. GTA VC Türk vardı, vakti zamanında internet kafelerde ne oynardık be. Eski günler dimi :(

Midoss

Bay Boş
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
moddan çok skin paketi gibi ama eline sağlık

lSincapl

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Merhaba arkadaşlar kanalıma hoşgeldiniz bugün 2008 Simulator oynuyoruz.

98SarıBücür98

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Daha önce buna benzer bir mod vardı 2012'de 2013'te falan, bu o mu?