GTA San Andreas Grafik Modu

Swuupie

son cosas de la vida
Emekli
En iyi cevaplar
0

file_29434_GTA-San-Andreas.jpg

Merhaba! Yeni bir konu ile karşınızdayım. Keyifli okumalar.
GTA San Andreas
GTA San Andreas 26 Ekim 2004 tarihinde piyasaya sürülen GTA serisinin 7. oyunudur. Oyun 5 yıl sonra evine geri dönen Carl Johnson'ı konu alıyor. GTA San Andreas RenderWare oyun motoruyla geliştirmiş zamanının en iyi grafiklerine sahip oyunudur. Oyun San Andreas'de geçmektedir. San Andreas'de 3 adet şehir bulunmaktadır. Bu şehirler; Los Santos, San Fierro ve Las Venturas'tır. Oyun içerisinde zamanla yeni bölgeler açarak haritayı genişletiyoruz. İlk olarak Los Santos sonra San Fierro ve en son olarak Las Venturas. Ayrıca GTA San Andreas'ı Singleplayer oynamaktan sıkıldıysanız MTA indirip multiplayer bir şekilde San Andreas'ın zevkini alabilirsiniz.
Konuya direk olarak giriş yapmak istiyorum. GTA San Andreas Grafik Modu normal San Andreas grafiklerini alıp yerine çok daha güzel grafikler sunuyor bizlere. San Andreas oynayan herkesin bu modu indirip kurmasını tavsiye ediyorum. Eğer eski San Andreas grafiklerinden sıkıldıysanız bu mod tam sizin için. Yalnız bu grafik modu düşük sistemler için uygun olmayabilir. Yani oyun donabilir. Buda sizin oyununuzu etkileyebilir. Modu kurmadan önce steam üzerinden oyun dosyalarının bütünlüğünü doğrula demeyi unutmayın. Bunu yapmanız oyunun eksik dosyalarını, veya fazla olan dosyalarını temizleyecektir. Unutmayın, bunu yapmanız oyununuzda bulunan bir Türkçe yama varsa onu silecektir. Bu mod sayesinde etraftaki insanların kaplamaları'da değişiyor. Yani insanların yüzleri ve kıyafetleri normal San Andreas'daki gibi kötü gözükmüyor. Grafik modu ile insanların yüzüne doyasıya bakabilirsiniz.
GTA San Andreas Grafik Modu Kurulum
Grafik modunu kurmak için öncelikle aşağıda spoiler içinde vereceğim linkten modu indirmeniz gerekiyor. İndirdikten sonra dosyanın içine girip "Ana Klasöre Atılacaklar" klasörünün içine girip içinde bulunan her şeyi GTA San Andreas'ın ana dosyasına atıyoruz. Attıktan sonra eğer oyununuz çalışmıyorsa "Windows 10 Düzeltme Fix" adlı dosyanın içindeki "startup_SP.bat" adlı dosyayı oyunun kurulu olduğu klasöre atıp her seferinde bu programı yönetici olarak çalıştırıp girmeniz gerekiyor. GTA San Andreas Grafik Modu Kurulum bu şekildeydi. Umarım indiren kişiler keyifle oyunu oynarlar. İyi oyunlar ^^

Grafik Modu indirme linki;
sharemods.com/n6i6v79oh1y7/2017GrafikMod.rar.html
Konuyla ilgili video;

Konumu okuduğunuz için teşekkürler! İyi günler diliyorum.

Son düzenleme:

Hüseyin09123

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bizimde gıta 5'imiz olmayabilir ama Gta san andreas'ımız var reyizz!

NightHawk99

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Eskiden GTA 4 kasardı bilgisayarımda San andreasa bi sürü mod yüklerdim ENB mod falan :D
Bike Stunts videosu bile yapmıştım :)

NaikiTheDovah

Ender Dragon Trainer
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
keske o kadar para verip geta5 alabilsem :D ama buda is gorur

KollarimiVerin

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Zamanın da GTA SA, içerisinde bayağı grafik çalışmaları yapmıştım Gölgelemeler,Dokular,Kaliteler,Animasyonlar,Işıklar ve gerçek hayat da aklınıza gelebilecek her şeyi, yapmış olarak bulunmaktaydım fakat bir vakitten sonra bu durum, beni sıkmaya başladı ve üzerinde bulunduğum GTA SA'nın sanki bende bi' fazlalık yaptığını düşünmek üzere silmiştim, ama tabii bu uzun bir Hikaye.

ByCenk

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Zamanın da GTA SA, içerisinde bayağı grafik çalışmaları yapmıştım Gölgelemeler,Dokular,Kaliteler,Animasyonlar,Işıklar ve gerçek hayat da aklınıza gelebilecek her şeyi, yapmış olarak bulunmaktaydım fakat bir vakitten sonra bu durum, beni sıkmaya başladı ve üzerinde bulunduğum GTA SA'nın sanki bende bi' fazlalık yaptığını düşünmek üzere silmiştim, ama tabii bu uzun bir Hikaye.
Ben Sadece Gta San Da Mod Paketi Ayarlıyordum , Elimden Geldiğince. :)