GTA san andreas hatası yardım

MustafaMertBulut

MC.MAXCRAFT.AT
En iyi cevaplar
0
oyunu yüklemeye çalışırken "setup cannot import wizardform" hatası alıyorum microsoft visual directx hepsi yüklü sebebini bilen var mı?

byElysion

fara á brott með víkingum, standa upp í stafni
Emekli
En iyi cevaplar
58
Ruh hali
Ekran kartını güncellemeyi deneyebilirsin veya Direct X sürümünü değiştirebilirsin.

Admicos

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Crack indirdin sanırım. (CODEX olabilir, Google'layınca onlarla ilgili çıkıyor hatalar) Başka bir crack'i dene. (Ya da git orijinal al)

MustafaMertBulut

MC.MAXCRAFT.AT
En iyi cevaplar
0
denedim olmadı
Ekran kartını güncellemeyi deneyebilirsin veya Direct X sürümünü değiştirebilirsin.
microsoftun sitesinden indirdim directx'i filan onlar da sorun yok
Crack indirdin sanırım. (CODEX olabilir, Google'layınca onlarla ilgili çıkıyor hatalar) Başka bir crack'i dene. (Ya da git orijinal al)
aynn crack indirdim senin dediklerine bakıyorum şu an olmadı orijinal satın alıcaz :/

NathaNomel

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
denedim olmadı

microsoftun sitesinden indirdim directx'i filan onlar da sorun yok

aynn crack indirdim senin dediklerine bakıyorum şu an olmadı orijinal satın alıcaz :/
Orjinal satın almana gerek yok orjinal alıncada aynı hatayı alıcaksın çünkü al burdan indir
Normalde gta 5 gibi bir oyun indirsen torrent indirdiğin için baya bir kızardım hakaret ederdim ama gta:san andreas'a para vermek mmm Rockstar bile umrunda olmaz aksine şunu derler "şu fakira gta:sa alın yanında gta5 hediye edin hıh pis faqir" abarttım biraz sanki ?

MustafaMertBulut

MC.MAXCRAFT.AT
En iyi cevaplar
0
Orjinal satın almana gerek yok orjinal alıncada aynı hatayı alıcaksın çünkü al burdan indir
Normalde GTA 5 gibi bir oyun indirsen torrent indirdiğin için baya bir kızardım hakaret ederdim ama gta:san andreas'a para vermek mmm Rockstar bile umrunda olmaz aksine şunu derler "şu fakira gta:sa alın yanında gta5 hediye edin hıh pis faqir" abarttım biraz sanki ?
torrent oyun indirmeyi bilmiyorum biraz anatsana .s.s
sanırım bir san andreas bir de mc yi crackli indirmeyi denedim :/

Admicos

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Orjinal satın almana gerek yok orjinal alıncada aynı hatayı alıcaksın çünkü
Crack'ların kurulumları genelde farklı oluyor (crack'i kopyalamayı saymazsak bile). Steam'den alsa ve 1.0 downgrade etse en iyi şekilde oynayabilir (downgrade, bir iki silinmiş radyo şarkısını geri ekler ve mod destekler)

Normalde GTA 5 gibi bir oyun indirsen torrent indirdiğin için baya bir kızardım hakaret ederdim ama gta:san andreas'a para vermek mmm Rockstar bile umrunda olmaz aksine şunu derler "şu fakira gta:sa alın yanında gta5 hediye edin hıh pis faqir" abarttım biraz sanki ?
GTA: SA hala satılıyor ve kolaylıkla alınabiliyor, o yüzden crack'lenmesinden fazla sevinmiyorm ama şu anda hiç bulamazsan veya almak zor ise (eski oyunlarda oluyor çoğu zaman) cracklemek tek çözüm olabilir.

torrent oyun indirmeyi bilmiyorum biraz anatsana .s.s
Deluge indir sonra magnet linki veya .torrent uzantılı dosyayı bul Deluge'de aç.

uTorrent kötüleşti çoktan, qBitTorrent veya Deluge daha iyi.

MustafaMertBulut

MC.MAXCRAFT.AT
En iyi cevaplar
0
Crack'ların kurulumları genelde farklı oluyor (crack'i kopyalamayı saymazsak bile). Steam'den alsa ve 1.0 downgrade etse en iyi şekilde oynayabilir (downgrade, bir iki silinmiş radyo şarkısını geri ekler ve mod destekler)

GTA: SA hala satılıyor ve kolaylıkla alınabiliyor, o yüzden crack'lenmesinden fazla sevinmiyorm ama şu anda hiç bulamazsan veya almak zor ise (eski oyunlarda oluyor çoğu zaman) cracklemek tek çözüm olabilir.

Deluge indir sonra magnet linki veya .torrent uzantılı dosyayı bul Deluge'de aç.

tek istediğim bir san andreas indirmekti nostaji yaşamaktı :/

arkadaşın verdiği linketi şeyi deluge'de açamıyorum ?