Gta: San Andreas Koca ayak ve Leatherface gizemleri gerçek olabilir..

kalukimo

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bu yazdığım 2 mit, Gta: San Andreas içerisinde genelde yalan sayılıyorlar. Yalnız tam kesinlikleri, gerçeklikleri olmamakla birlikte yalan da değiller. Yani gerçek olma ihtimalleri var.

Bigfoot (Koca ayak)
(Gta: San Andreas Koca Ayak hakkında 2007 yılına ait bir YouTube videosu, nerdeyse 5 milyon izlenme almıştır):

Sadece Gta: San Andreas değil sanırsam tüm Gta serisinin en ünlü ve en büyük kabul edilen mitidir. Gta: San Andreasta ortaya atılmış ilk mittir. Oyunun çıktığı 2004 tarihinden beri bu mit bugün hâlâ bir tartışma konusu. Oyun eskiden bir güncelleme yapmıştı, bu zaman insanlar işte Rockstar Games Bigfootu oyundan kaldırdı falan dediler. Mitin gerçek olma olasılığı var, yani böyle bir şey mümkün. Bazıları oyun dosyalarında koca ayağa ait bir şey yok diyorlar. Yalnız "hayali dosyalar" diye bir şey var. Bunlar gizli dosyalardır. Bir sebepten veya sanırsam Rockstar Gamesin kasıtlı olarak sakladığı, gizlediği dosyalardır. Koca ayağın da işte bu hayali dosyalar da varolma olasılığı, bu yaratığın neden hâlâ keşfedilmediğini açıklayan bir konu olabilir.

Ayrıca Rockstar Gamesin şöyle bir açıklaması da var: "Ormanda başka bir şey var."

Leatherface (Deri yüz)
(Gta: San Andreas Leatherface hakkında 2007 yılına ait bir YouTube videosu nerdeyse 250bin izlenme almıştır):

Leatherface yani Deri yüz sanırsam gerçek hayatta da varolan bir katildir. Gta: San Andreasın da popüler mitlerinden biridir. Bugün yalan olduğu falan söyleniyor. Yalnız kendisi hakkında yapılan videoların çoğu sahte ve mod olduğu için gerçek olup olmadığını söylemek de zorlaşıyor.

Peki şey diyebilirsiniz, yalan işte uzatmaya gerek yok. Yalnız bu konuyla ilgili Gta: San Andreasta yaşanan bazı olaylar var. Bu olaylara "Panapticon olayları" deniyor. Bakın Panapticon Gta: San Andreasta varolan bir bölgedir. Panapticonda daha insanlar bu katille yani Leatherface ile karşılaştıklarını söylemeden önce, uzakta testere sesleri duyduklarıyla ilgili bazı iddialar yaptılar. Hatta şöyle çok belirsiz ve saçma şeyler de söylediler, CJ-i oyunda öyle bıraktıkta, oyuncu oyun konsolunu izlemedikte falan, CJ hastaneye ışınlanıyor. Ve bunun da nedenini işte katil gelip öldürüyor diye açıklıyorlar yani böyle iddia ediyorlar. Yalnız CJ-in hastanede doğmasının sebebi açlıktandır, ya da bu iddiayı muhtemelen hayranlar kurgulamışlardır.

İlk günlerde ortaya çıkan diğer bir yaygın söylenti de, eğer oyuncu The Panapticon-a yani Panapticon bölgesine giderse, saati 00:00-da dondurursa, sonra çözerse ve bunu birkaç gün tekrarlarsa, Leatherface-in sonunda ortaya çıkabileceği yönündedir yani bu söylenti yani böyle belirtiliyor.

Rockstar Gamesin Panaptikon hakkında şöyle bir bölüm yazmıştı:

".....Panapticon, manzaralar sunar. Panapticon, San Fierroya hizmet veren Bone ve Flint County ile Easter havzası Havaalanının görüntüleridir. Burada bir miktar suç işlendiğinden eminiz, sadece şu anda ne olduğunu bilmiyoruz."

Tabii illa bu bölümden Leatherface var gibi bir anlam çıkaramayız, başka ihtimaller de var. Bu da böyle bir mit. Başka ipucular da bu mitin mümkün olabileceğini gösteriyor.

Nxymn

Warum diese games? Sei doch einfach Straight.
En iyi cevaplar
2
Ruh hali
Görüntü kalitesine bakarak ve anlattıklarının gerçekliğine inanmamak gerçekten saçmalık.Çok inandırıcı ve bilgi verici güzel bir forum konusu işlemişsiniz elinize sağlık gerçekten en beğendiklerimden biri de buydu.

kalukimo

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Görüntü kalitesine bakarak ve anlattıklarının gerçekliğine inanmamak gerçekten saçmalık.Çok inandırıcı ve bilgi verici güzel bir forum konusu işlemişsiniz elinize sağlık gerçekten en beğendiklerimden biri de buydu.
Çok teşekkür ederim reis((:
Anlattıklarım da gerçek, bunun için İngiliz ve Rus sitelerinde geziniyorum, çeviriler yapıyorum. Yazdıklarının doğruluklarını araştırıyorum. Bir gizem görünce kendim Gta San Andreasda deniyorum. Zaten bir gizem hakkında bahsettiğimde, gerçek mi değil mi ya da gerçeklik olasılığı var mı onu da söylüyorum.
Bigfoot ve Leatherface de gerçek olma olasılığı olan 2 mit.