Guardians of Adelia [Açık Beta]

utkuak

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Ana görevleri hızlıca ekliyorum ve dengelemelere ufaktan geçiyorum.

BerkAkyl

now in hell!
En iyi cevaplar
7
Ruh hali
Çok güzel görünüyor. Cidden emek verilmiş bir proje. Başarılar.

sıradanarda

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Güzele benziyor ne zaman açıldığı hakkında az da olsa bir bilgi var mı varsa ne zaman açılır?

utkuak

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Güzele benziyor ne zaman açıldığı hakkında az da olsa bir bilgi var mı varsa ne zaman açılır?
2020 Ocak-Şubat gibi yetişir sanırım. Ama kesin bir şey söylemiyorum okul falan giriyo araya belli olmuyor.

Ana görevler tamamlandı. Geriye sadece dengelenmesi ve/veya kullanımının anlaşılır olması gereken bölümler kaldı. Bunları yavaş yavaş yapıyorum:
- Ana görevlerin hepsi hazırlandı, objektif sayıları ve verdiği tecrübeler dengelendi. Fakat verdiği eşya ödülleri gibi şeyler henüz ayarlanmadı.
- Canavarların verdiği tecrübeler dengelendi
- 5 statü dengelendi
- Statüler kullanılarak sınıfların seviye atlayınca kazandıkları özellikler dengelendi
- Zırhlar ve silahlar dengelendi
- Yetenekler dengelendi ve mekaniklerdeki son sorunlar da giderildi

utkuak

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucuyu 1.15 versyonuna geçirdim ve hiç bi ekstra bir şey yapmadan her şey çalıştı. Rahat bi update oldu.

Yeni item lore düzenlemeleri:
Arı evcil hayvan:

Wretor

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Gördüğüme Göre Çoğu Şey İngilizce Türkçe Olsaydı Dahada İyi Olurdu Sunucu İçerikleri Ve Sistemleri Güzel Başarılar.

Bbatuhanxdm

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Gördüğüme Göre Çoğu Şey İngilizce Türkçe Olsaydı Dahada İyi Olurdu Sunucu İçerikleri Ve Sistemleri Güzel Başarılar.
Virgül kullansaydın daha açıklayıcı olurdu..
Kodları Türkçe yazarken bazı yerlerde sorun oluyordu. Bu yüzden İngilizce yaptı ve global olma imkanı var.

ihsankoca41

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Epey bir hoşuma gitti ancak RPG'den çok MMORPG olmuş. Sanırım sadece karakter odaklı olarak oynanacak, başarılar dilerim.

Dipnot bırakayım, etiketleri şimdi fark ettim.

Son düzenleme:

utkuak

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Epey bir hoşuma gitti ancak RPG'den çok MMORPG olmuş. Sanırım sadece karakter odaklı olarak oynanacak, başarılar dilerim.

Dipnot bırakayım, etiketleri şimdi fark ettim.
Evet daha çok single player bi hikaye oynarmış gibi, tabi dungeon yaparken büyük ihtimal yardıma ihtiyacınız olması hariç.

utkuak

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Güncelleme notları:
- Bungeecord ve socket sunucusu kodlandı. Websitesi - bungeecord - oyun sunucuları üçlüsü arasında bi mesajlaşma ortamı sağlandı. Bu şu an sadece web-store için kullanılıyor ama ileride yeni şeyler eklenebilir.
- Dengelemeler teorik olarak tamamlandı, betada playtest ile geliştirilecek.
- Web sitesine farklı kayıt/giriş opsiyonları eklendi. Facebook'un oauth'u biraz aşırı korumacı olduğu için banlandık ama neyse. (hemde dev modunda)
- Web-store'da satılacak ürünler belirlendi.
- Bungeecord ve lobi pluginleri kodlandı.

Beta için yapılması gerekenler:
- webstore ürünlerinin konfigürasyonu ve oyun içi kodlanması
- boss canavarların yetenek setleri

utkuak

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Webstore ürünlerinin konfigürasyonu tamamlandı. Oyun içi kullanımlarının kodlanması: 3/6

Beta için çok eksik kalmadı. Ayın 20lerinde discordda 4-5 kişiyle ufak bi kapalı beta testi yapmayı umuyorum.

utkuak

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bugün ilk beta testimizi yaptık, yaklaşık 20 kişi katıldı ve 7 saat sürdü.
birçok hata bulundu fakat hepsi ufak tefek şeylerdi, beklediğimden iyi geçti. Webstore dahil olmak üzere sistemlerin çoğu denendi, hatalar ve oynanış bakımından eksikler not alındı ve çoğu düzeltildi.

Kapalı beta diyebileceğimiz bu sekanslara katılmak isteyen olursa discorddan mesaj atabilir.