Guardians of Adelia [Açık Beta]

utkuak

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
harika bir büyü kesinlikle savaşçı olup tank kasıcam :)
Savaşçının yüksek canı olmasına rağmen defansı orta seviye. Daha çok ofansif oynamak için tasarlandı. Çift el ile tutulabilen büyük balta/kılıçları kullanıyor. Yavaş ama yüksek hasar veriyor.
İstersen savaşçıya tank buildi yap sana kalmış ama asıl tank olarak tasarlanan sınıf Şovalye. En önemlisi, canavarları kışkırtma gibi tankların olmazsa olmaz özelliğine sahipler. ^_^

java10

kız çava bana kahve yap
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Savaşçının yüksek canı olmasına rağmen defansı orta seviye. Daha çok ofansif oynamak için tasarlandı. Çift el ile tutulabilen büyük balta/kılıçları kullanıyor. Yavaş ama yüksek hasar veriyor.
İstersen savaşçıya tank buildi yap sana kalmış ama asıl tank olarak tasarlanan sınıf Şovalye. En önemlisi, canavarları kışkırtma gibi tankların olmazsa olmaz özelliğine sahipler. ^_^
o zaman okey, şovalye kasarıx .-.

utkuak

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
@Enderiatus Kaynak paketine lisans almak için içeriğini orijinal yapıyorum. Benim yapmadığım içerikler ise (blokların textureleri gibi) sahipleri tarafından kullanılmasına izin verilmiş paketlerden alıntı. Menü sembollerini önceki sembollere bakarak tekrar çizdim. (16x16 boyutları)
Menü

Elementler

Aynı şekilde yüzük/kolye/küpe gibi eşyaları da baştan yapıyorum hemde set olarak. Örneğin 15. seviye kolye/küpe/yüzük isimleri Altın ile başlayacak ve görünüşleri benzer olacak.
Altın yüzük:

Altın kolye:

Altın küpe:

utkuak

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Güncelleme:
Mesleklerde eksik olan üretim sistemi tamamlandı!
Meslekleri tekrar özetlersek;
Demirci: Şovalye/Gardiyan/Savaşçı sınıfları için zırh üretir. (Ağır zırhlar)
Terzi: Ninja/Okçu/Büyücü sınıfları için zırh üretir. (Hafif / Deri zırhlar)
Kuyumcu: Yüzük/Kolye/Küpe/Eldiven olmak üzere 4 pasif eşyadan üretir. (Pasif eşyalar görüşünüzü değiştirmeyen sadece karakterinize bonus statüler veren eşyalara denir.)
Simyager: 6 çeşidi ve farklı seviyeleri olan iksirlerden üretir.

Simyagerin nasıl iksir ürettiğini gösteren gif;

Terzinin nasıl zırh ürettiğini gösteren gif;

Demirci ve kuyumcu da bunlara benzer.
NOT: giflerde gerekli malzeme olarak sadece balık var, bunlar henüz ayarlanmadı. Normalde hafif zırh üretmek için deri/ipek vb. malzemeler kullanacaksınız. Şu an ki amacım sadece sistemi göstermek.

Son düzenleme:

Enderiatus

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
@Enderiatus Kaynak paketine lisans almak için içeriğini orijinal yapıyorum. Benim yapmadığım içerikler ise (blokların textureleri gibi) sahipleri tarafından kullanılmasına izin verilmiş paketlerden alıntı. Menü sembollerini önceki sembollere bakarak tekrar çizdim. (16x16 boyutları)
Menü

Elementler

Aynı şekilde yüzük/kolye/küpe gibi eşyaları da baştan yapıyorum hemde set olarak. Örneğin 15. seviye kolye/küpe/yüzük isimleri Altın ile başlayacak ve görünüşleri benzer olacak.
Altın yüzük:

Altın kolye:

Altın küpe:
Yetenekleri de kendin basit, hoş yaptığında bu iş biter. Gayet hoş gözüküyorlar

Lovensurvival21

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Umarım en kısa zamanda açılır oynamak için sabırsızlanıyorum!

utkuak

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali

Defking

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
server wynncrafta benzemiş baya gördüğüm kadarıyla.(bütün minecraft tarihindeki en sevdiğim sunucu)
çok iyi iş başarmışsın umarım bitirirsin.
bide textureları kendinmi yapıyorsun?

utkuak

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
server wynncrafta benzemiş baya gördüğüm kadarıyla.(bütün minecraft tarihindeki en sevdiğim sunucu)
çok iyi iş başarmışsın umarım bitirirsin.
bide textureları kendinmi yapıyorsun?
Texture derken 3d modelleri kastediyorsan evet. Texture 2d dokulara denir. Onların bazılarını ben yaptım bazılarını da kullanılımına izin verilmiş paketlerden aldım. Alıntı içeriklerin kaynakları paketin içinde belirtilecek.

Önceden demiş olabilirim ama eşyalar özelliklerinin dengelenmesi haricinde hazırlandı. 380-420 tane eşya oldu. Ve tüccar npclerin sistemi hazırlandı. Para birimleri bronz, gümüş ve altın. 64 bronz = 1 gümüş, 64 gümüş = 1 altın.

İlk zırh satın alım menüsü:

Menülerde fiyatlar renkler ile gösterilir. Yeşil bronzu, beyaz gümüşü, sarı ise altını temsil eder.
Fiyatı 5 bronz olan bir zırh:

Bu npclere eşya satabilirsiniz. Toplu şekilde satabildiğiniz için sizi pek uğraştırmaz.

utkuak

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Duyuru: Yaklaşık 2 ay gibi bir süre sonra kapalı beta sunucusu açmayı planlıyorum. Kapalı beta 1 veya 2 ay sürebilir. Tam sürümü ise yaza doğru açmayı düşünüyorum.

Sunucu durumu: Zindan ve arena sistemleri hariç her şey tamamlandı. Bu iki sisteme girişmeden önce diğer sistemlerin ayrıntılarını yapacağım. Ayrıntılardan kastım oyuncuya görünen kısımların geliştirilmesi. Örneğin yüzük takmak için yüzüğü sürükleyip bırakmak yerine, yüzüğe shifte basarak tıklamak.

Sistemler haricinde içerikleri de yapıyorum. Canavar tasarımlarım ile eğlenceli ve sizi zorlayabilecek bir pve deneyimi sunmaya çalışıyorum. Ayrıca oyunda hiç boşta kaldığınızı hissetmemeniz için küçük küçük hikayeleri olan görevler/görev serileri ekliyorum.

Görev Sembolleri 3 boyutlu hale getirildi:

Bir kaç canavar resmi:

Zehirli kertenkele baktığı yöne tek oyuncuyu zehirleyen bir yetenek atışı yapar.
Su Kaplumbağası tükürerek önündeki oyunculara hasar verir.
Şaman Zombi kendinin ve etrafındaki canavarların canını yeniler.

java10

kız çava bana kahve yap
En iyi cevaplar
0
Ruh hali

Zehirli kertenkele baktığı yöne tek oyuncuyu zehirleyen bir yetenek atışı yapar.
Su Kaplumbağası tükürerek önündeki oyunculara hasar verir.
Şaman Zombi kendinin ve etrafındaki canavarların canını yeniler.
tavsiye, önce şamanı kesin