Güvenilir Pluginer aranıyor

MrMustafaXD

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Alımlar:Admin x2 Yardımcı x2 Ortak x1 Asistan x2 Pluginer x1 Skripter x1 Mimar x3 Moderator x3 Rehber x3 YT (300 Aboneyse OP)
AD:
SOYAD:
NİCK:
NEDEN BİZ:

NEDEN SİZ:
YETKİ:
ABONE: (YT İÇİN)
FOTO: (MİMAR İÇİN)
BİLGİ:

KAÇ SKRİPT YAZARSIN: (SKRİPTER İÇİN)
NE KADAR PL BİLGİN VAR: (PLUGiNER İÇİN)

Alımlar Başlıyeahhhhh :co1:

OmgEfe

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
AD: Mehmet Efe
SOYAD: De***el
NİCK: Kriper697
NEDEN BİZ: Çünkü sizin çalışana ihtiyaçınız olduğu yazıyor ve bende bu ihtiyaçı karşılamak istiyorum.
NEDEN SİZ: Çünkü her zaman oyuncularla ilgilenir ve oyunu takip ederim bundan öncede TRS*** gibi birçok sunucu açtım. Bunların dışında pluginer,admin olarak çalıştığım sunucularda mevcut kısaca deneyimli birisiyim
YETKİ: Admin-Pluginer
NE KADAR PL BİLGİN VAR: Dediğim açtığım sunucularda ve yetkili olarak çalıştığım sunucuların neredeyse hepsinde plugin paketini hazırladım plugin bilgimin gayet yüksek olduğunu düşünüyorum.

MrMustafaXD

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
NEDEN BİZ: Çünkü sizin çalışana ihtiyaçınız olduğu yazıyor ve bende bu ihtiyaçı karşılamak istiyorum.
NEDEN SİZ: Çünkü her zaman oyuncularla ilgilenir ve oyunu takip ederim bundan öncede TRS*** gibi birçok sunucu açtım. Bunların dışında pluginer,admin olarak çalıştığım sunucularda mevcut kısaca deneyimli birisiyim
NE KADAR PL BİLGİN VAR: Dediğim açtığım sunucularda ve yetkili olarak çalıştığım sunucuların neredeyse hepsinde plugin paketini hazırladım plugin bilgimin gayet yüksek olduğunu düşünüyorum.
ALINDIN!

MrMustafaXD

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
ip LionSitsC.aternos.me

Bao

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
AD:Enes
SOYAD:Ba**an
NİCK:Bao
NEDEN BİZ: Serverinizde birr moderatör eksikliği olduğu için
NEDEN SİZ: Serverinizdeki moderatörlük eksikliğini güzel bir şekilde tamamlamam için
YETKİ:Moderatör
BİLGİ:
WG.WAND,Rg,Mrl ve fazlası

st2439

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
AD: Mustafa Ahmet
SOYAD: Gerekli değilse vermiyeyim.
NİCK: st2439 ( sw mod olursam değiştiricem )
NEDEN BİZ: Aslında fazla bilmiyorum sw nizi ama serverinizi sevecegimi düşünüyorum.
NEDEN SİZ: Neden ben çünkü hem builderlıkte yapabilirim. Kufur etmem ettirmem de hilelileri düşünmeden banlarım yani affetmem günde 3-4 saat sw de olurum bazen 5 de olabiliyor. Komut bilgim var. Minecraft çıktıgından beri severek oynuyorum. Oyuncu ve yetkililerle aram iyi olur inşallah. Komik birisiyimdir. Chati okurum. Sabırlım. öyle :D
YETKİ: Moderator
BİLGİ: 2 mod 1 rehber 1 builder 1 asistan oldum ve 2 swm oldu.
KAÇ SKRİPT YAZARSIN: (SKRİPTER İÇİN)
NE KADAR PL BİLGİN VAR: (PLUGiNER İÇİN)

st2439

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
buara MrMustafaXD ip girilmiyo bi daha atar mısın