H1Z1 - Genel Bilgilendirme & Nasıl İndirilir?

SezerTezcan16

You know nothing, Jon Snow.
En iyi cevaplar
0
Ruh hali

H1Z1 OYUNU HAKKINDA ÖN BİLGİLENDİRME
H1Z1'de hayatta kalabilmemiz için sadece bize saldıran zombilerden kaçmamız veya onları yok etmekle beraber sınırlı kalmıyor. Zombiler oyunda karşılaşacağımız tehlikelerden en sıradan olanı. Zombilerin haricinde açlık, susuzluk da bizi zaman karşı mücadele etmeye zorluyor. Ayrıca doğal yaşamda yer alan ayılar ve kurtlar gibi vahşi hayvanlar da tehdit oluşturabiliyor.

Diğer oyuncuların da dahil olduğu bu dünyada kime güveneceğiniz seçmek için zorlanacaksınız; çünkü oyun artık bilinen kanunların geçerli olmadığı bir dünyada geçiyor. Diğer oyuncularla birlikte zombilere karşı savaşarak beraber polis karakolları gibi binalarda kaynak arayabileceğiniz gibi diğer oyuncular tarafından sahip olduğunuz kaynaklar için saldırıya uğrayabilirsiniz. Aynı şekilde kuralları sizin belirlediğiniz bu dünyda kaynak yağmalamak için diğer oyunculara saldırabilirsiniz.

H1Z1 OYUNU SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

MİNİMUM SİSTEM GEREKSİNİMLERİ:
  • İşletim Sistemi: Windows 7 (64 bit)
  • İşlemci: Hyper-Threading destekli Intel i3 Dual-Core
  • RAM: 4 GB
  • Ekran Kartı: nVidia GeForce GTX 275 serisi ya da daha iyisi
  • DirectX: 10
  • HDD: 20 GB boş alan

ÖNERİLEN SİSTEM GEREKSİNİMLERİ:

• İşletim Sistemi: Windows 7 (64 bit)
  • İşlemci: Intel i5 Quad Core ya da daha iyisi / AMD Phenom II X6 ya da daha iyisi
  • RAM 8 GB
  • Ekran Kartı: nVidia GeForce GTX 560 serisi ya da daha iyisi / AMD HD 6870 ya da daha iyisi
  • DirectX: 10
  • HDD: 20 GB boş alan

H1Z1 Hakkında

Oyunun nasıl oynandığını anlatmadan önce sizlere oyun hakkında kısa bir bilgi vermek isterim. Oyun 2015’in başlarında steam üzerinden bedava olarak beklenen fakat daha sonradan 31 ve 59 TL’lik farklı 2 paket olarak satışa koyulan, Survival (Hayatta Kalma) oyunudur. Oyunun Battle Royale (EU/US/…) ve Server (PVP/PVE) seçenekleri mümkün. Oyunda çeşitli bir craft sistemi mevcut. Büyük bir haritası bulunan oyun, grafik açısından da iyi bir performansa sahip.

Başlangıç;
    Oyunda respawn olduktan sonra 1 adet Bundle, 1 adet Flare, Kot, Bel çantası, t-shirt elimize verilen başlangıç eşyaları oluyor. Ormanda ve çimlik alanlarda gördüğümüz Böğürtlenler, Yaban mersinleri 2 puanlık enerji ve 2 puanlık susuzluk gideriyor. Bu da önemli özelliklerden biridir. Fakat hiçbir şey yapmadan hayatta kalamazsınız. Bunun için de başta ilkel olarak bir yay ve birçok ok yapmak zorundasınız. Yayımızı ve oklarımızı yapmak için Stickler (Uzun sopa) toplamamız şart. Bunları yine böğürtlen topladığımız yerlerdeki bitkilerden bulabilirsiniz. Bunları tamamladıktan sonra açılış için hazırsınız diyebiliriz.

Oyun iki bölüme ayrılmıştır. Detaylı bilgi aşağıdadır.
    H1Z1: King of the Kill indirmek için tıklayınız.
    H1Z1: Just Survive indirmek için tıklayınız.

HestiaKnife

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ben oyunu satın aldım ve indirdim toplam 13GB indirmekle birlikte oyun bazen hata veriyor, fakat oldukça hoş. Şimdilik pek oynama fırsatım olmadı ama öneriyorum. Aynı zamanda güzel konu!

SezerTezcan16

En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Ben oyunu satın aldım ve indirdim toplam 13GB indirmekle birlikte oyun bazen hata veriyor, fakat oldukça hoş. Şimdilik pek oynama fırsatım olmadı ama öneriyorum. Aynı zamanda güzel konu!

Teşekkür ederim. Oyunun grafikleri güzel bende oynama fırsatı buldum fakat herkesin sevdiği oyun tarzı vardır. Ben online oyunlar seviyorum MMORPG tarzı...

ruddeTR

projects.gg
Emektar Üye
En iyi cevaplar
2
Bence konuyu biraz daha geliştirip H1Z1: Just Survive ve H1Z1: KotK diye ayırabilirsin, yararlı konu.

HestiaKnife

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Teşekkür ederim. Oyunun grafikleri güzel bende oynama fırsatı buldum fakat herkesin sevdiği oyun tarzı vardır. Ben online oyunlar seviyorum MMORPG tarzı...
Benim oyun yelpazem geniş :D en sevdiğim oyun tarzı 2D fighter (BlazBlue en sevdiğim oyundur .d ) ve rpg maker oyunlarıdır.

admiraldus

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Çok güzele benziyor. Amma velaki bütçem yetse, sistem, sistem yetse bütçem yetmez.

ss333

。◕‿◕。
En iyi cevaplar
0
Herhangi bir yazardan Battlefield 3 veya Battlefield 4 rehberi bekliyorum.
Ayrıca konun güzel olmuş. Başarılar ^^

SezerTezcan16

En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Teşekkür ediyorum yorumlarınız için, sadece bilgilendirme yapacağım zamanlar yorum yapacağım.
Önerdiğiniz yazıları göz önünde bulunduracağım.