Hacked Cliente Optifine kurabilir miyim ( Hack mi kullanıyorsun gibi yorumlar atmak için gelmeyin)

Krumb069

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
1
Hacklli bir cliente optifine kurabilir miyim ? Optifinenın kendine başka bir versiyon oluşturmak yerine hacked client üzerine kurulmasını istiyorum mümkün mü ?
Not: Eğer bunu yapabilecek biri varsa özelden clientin linkini atabilirim.

Son düzenleme:

ErenBeyazkurt

WhiteGraphic | Tasarımcı
En iyi cevaplar
0
Forumdan onlarca kişinin hack kullandığın için sövmesini istemiyorsan kapat konuyu

KebabReyiz

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Dostum sen çok yanlış gelmişsin :'(

Krumb069

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
1
Hacked clienti sunucularda para kasmak item almak vs. için kullandığımı nereden biliyorsunuz da yorum yapıyorsunuz creative nuker redstone devrelerini çözen freecam autobuild gibi özellikleri var.
Gereksiz yorumlar atmak yerine böyle bir yöntem olup olmadığını söyleyin.[DOUBLEPOST=1417900520,1417900371][/DOUBLEPOST]Optfine içeren hackli clientler var ama onlar pvp hackleri vs. ben başka bir client kullandığım için ve özellik sayısı fazla olduğundan kasıyor

CruWiT

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
kurarsın sıkıntı olmaz hatta sana linkte verebilirim pm yoluyla

Enokan

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
RASEN SHURİKEN!

#ANTİHİLE

Krumb069

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
1
Hazır yeri açılmışken; Çoğu hile optifine ile gelir eğer hilede optine yoksa o hile ile çakışıyor olabilir.
Hayır yapımcısı kendisi eklemeyeceğini söylemiş buglardan vs. dolayı ondan birleştirmenin yolunu arıyorum ama sanırım yok (class dosyalarını falan düzenlemeyi bilmiyorum)