Forum Oyunu Hadi biraz eğlenelim | Alttakinin yaşını ve ne düşündüğünü tahmin et |

Thanagor

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
5
Ruh hali
Başlıkta da yazdığım gibi, alttakinin yaşını ve ne düşündüğünü tahmin edelim. Başlıyorum.

Alttakinin yaşı: 17
Minecraft'ta nasil skript kodlanacağını düşünüyor :ıslıkçı:

BorakanT

ben kimim?
En iyi cevaplar
7
Ruh hali
Yaş 13 ama skript doğru :D

Alttakinin Yaşı: 16
Bu konuya girdi ve şu an ne yazsa diye düşünüyor

LifeTR41

sward41
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
İkiside yanlış yaş : 21
Alttaki Minecraftta 1.15.2 Versyonunu seviyor .

En iyi cevaplar
0
Ruh hali
eh işte sürüm fark etmez ama güncel sürümleri daha çok severim yaş: (17)
altakinin yaşı 15
ve pvp yi cok seviyor ve en sevdiği minigame skywars

_Alecks_

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
2
Ruh hali
Yaş 17.
Pvp bu oyunda başladığımdan beri en nefret ettiklerimden. Ve En sevdiğim minigame ise Klasik Ege İle Minecraft'ın Kuzeninin daha önce açmış olduğu sunucudaki tarzdan Parkur.
Alttakinin Yaşı 17... Yüksek ihtimal Modluyu bıraktı ve düzgün server arıyor. Fakat hepsi "OP" tarzı çöp sunuculardan olduğundan güzel bir şey bulamıyor.

Gökçen

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Yaş 17.
Pvp bu oyunda başladığımdan beri en nefret ettiklerimden. Ve En sevdiğim minigame ise Klasik Ege İle Minecraft'ın Kuzeninin daha önce açmış olduğu sunucudaki tarzdan Parkur.
Alttakinin Yaşı 17... Yüksek ihtimal Modluyu bıraktı ve düzgün server arıyor. Fakat hepsi "OP" tarzı çöp sunuculardan olduğundan güzel bir şey bulamıyor.
Lol, ikiside tutmadı. Yaşım 18. Server aramıyorum baş reklamcı alımı yoksa... :poff: Daha çok yeni modlara bakıyorum ama skydaza girilmiyor.

Alttaki 15 yaşında ( yani 16'nın içinde (bu konuda takıntılıyım) ) ve o da benim gibi oynayacak bir mod arayışı peşinde.

DIO

⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Hmm yaşım 22 ve modlardan hiç anlamıyorum. Ben daha çok dinleyecek ilginç bir müzik arıyorum.

Alttaki 17 yaşında ve izleyecek bir film düşünüyor.