Etkinlik Haftanın Eşyası!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bernard

Бернард
Site Danışmanı
Geliştirici
En iyi cevaplar
61
Bu hafta 1. cevaplama hakkım: İçlik

Minecraftplayerr

Java, Skript, Php, Html, Css, Javascript, Anime
En iyi cevaplar
6
Ruh hali

gunwiggle

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
İp makarası da olabilir. Eğer yandan çekilmişse.

MrPolat

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
İç Lastik

(1. Hakkım)

Son düzenleme:

blackone1991

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
İp makarası da olabilir. Eğer yandan çekilmişse.

Sakın yanlış anlama fakat resme sağ tıklayıp baktığın o kadar belli etmişsin ki komik geldi. Masumca ödülü almak istiyorsun :D
Senin herhangi bir hatan/suçun yok. Önceki mesajlarda belirtilmiş olmasına rağmen @AdexTR küçük bir dalgınlık yüzünden yanlış resmi koymuş sanırım.

İp makarası olduğunu resimden anlayamadım fakat teknolojik bir şeyin dişlisi olabileceğini düşünmüştüm. Benim için zor karar :/

gunwiggle

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sakın yanlış anlama fakat resme sağ tıklayıp baktığın o kadar belli etmişsin ki komik geldi. Masumca ödülü almak istiyorsun :D
Senin herhangi bir hatan/suçun yok. Önceki mesajlarda belirtilmiş olmasına rağmen @AdexTR küçük bir dalgınlık yüzünden yanlış resmi koymuş sanırım.

İp makarası olduğunu resimden anlayamadım fakat teknolojik bir şeyin dişlisi olabileceğini düşünmüştüm. Benim için zor karar :/
Tüm masumluğum Google'a "İ harfiyle başlayan eşyalar" yazmam olabilir sanırsam. O dediğin şeyi şimdi senden öğrendim.
Google'da bu şekilde aratırsan çıkıyor zaten bu tür eşyalar.

MrPolat

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali

Tüm masumluğum Google'a "İ harfiyle başlayan eşyalar" yazmam olabilir sanırsam. O dediğin şeyi şimdi senden öğrendim.
Google'da bu şekilde aratırsan çıkıyor zaten bu tür eşyalar.

Tüm masumluğunuzu Adex beyin yapmış olduğu fakeye kanarak göstermiş oldunuz :şapka:
Unutmadan belirtmek isterim geçen haftanın resmine sağ tıklayıp kaydeder iseniz panjur yazdığını görüceksiniz.
Fakat bakınki cevap plaka :pof:

Son düzenleme:

İnanılmaz

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali

Küçük bir dalgınlık yüzünden olduğunu sanmıyorum. Kesinlikle sakıncalı bir durum.

blackone1991

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Tüm masumluğunuzu Adex beyin fakesine kanarak göstermiş oldunuz :şapka:
Unutmadan belirtmek isterim geçen haftanın resmine sağ tıklayıp kaydeder iseniz panjur yazdığını görüceksiniz.
Fakat bakınki cevap plaka :pof:

Sahte hesap olduğunu anlayamadım ve hâlâ öyle olmadığına eminim. Etiketlerde "Site Yöneticisi" yazıyor. Benim bilmediğim bir şey mi var ? :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...