Etkinlik Haftanın Mini Etkinliği!

AdexTR

Muvaffakiyetsizleştiriveremeyebileceklerimizdenmiş
Emekli
En iyi cevaplar
98
Ruh hali

Haftanın Mini Etkinliği
Merhabalar, bugün basit bir durum-sonuç bilmecesi ile karşınızdayım! Aralık ayı boyunca her hafta yeni bir bilmece gelecek; doğru cevabı bu konu üzerinden gönderen ilk kişi
"Sürpriz Paket"i açmaya hak kazanacak! İzninizle başlıyorum. :şapka:

1) Zehirli İçecek
Geçtiğimiz temmuz ayında, @Steve ile birlikte bir kafeye gidiyorduk. Bu esnada yolda @byElysion ile karşılaştık, her ne kadar bir yere yetişmesi gerekiyor olsa da, kendisini bize katılması için ikna ettik. Kafeye vardık ve mutfağa yakın bir yerde köşe bir masa bulduk. Ben ve @byElysion sandalyeye, @steve ise köşeli deri bir koltuğa oturmuştu. Ben -sporcu (!?) birisi olduğumdan- havuç suyu sipariş ederken, @byElysion ve @steve birer bardak portakal suyu istediler. @byElysion hem susamış hem sıcaklamıştı ve acelesi vardı. Bir süre geçtikten sonra @byElysion yetişeceği yere gitmek üzere müsaade istedi, ben de ellerimi yıkamak üzere lavaboya geçtim. Geldiğinde @steve baygındı! Anlaşılan o ki, portakal suyunda bir sıkıntı vardı! [İçecekler zehirlidir.] Aynı içeceği içmesine rağmen @byElysion'a hiçbir şey olmamıştı.

@steve bayılmış olmasına rağmen @byElysion'a bir şey olmamıştı, bunun sebebi ne olabilir? Bu gizemi çözmek sizlere kalmış...

@Ragnarak @Kritex @GodofMilker @Iskefiyeli18 @BurnerTroll @Kovalski_Eyes

KadirSpecial

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
İlk yorum hm... düşünelim.

@steve'nin portakala alerjisi olduğu için bayılmış olabilir mi?
veya @byElysion'un bağışıklığı veya aldığı bir ilaç olabilir mi?

bunlardan bağımsız olarak, acaba @steve'yi @byElysion bilinçli şekilde mi bayılttı?

LordOfTürk

Bööö!
Site İK Yöneticisi
En iyi cevaplar
83
Ruh hali
hava sıcak olduğuna göre portakal suları buzluydu @byElysion ın acelesi olduğundan buzların erimesini beklemeden direk içti ve bir şey olmadı @steve ise acelesi olmadığından yavaş yavaş içti ve zehirlendi yani zehir portakal suyunda değil atılan buzlardaydı diceksinizki @AdexTR de havuç suyu içi ondanda buz vardır diyebilir bazıları fark ettimki konuda sporcu kelimesi üstüne basılarak yazılmış ! vb ile yani :D @AdexTR sporcu olduğundan yiceklerine ve içeceklerine dikkat etmeli (hepimiz etlmeliyizde neyse :D ) hastalık vb kapamamak için bu yüzden @AdexTR havuç suyunu buzlu içmek istemedi ve @AdexTR de zehirlenmedi bu yüzden .

oyunimparatoru

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Aynı eski çin kralları gibi her sabah zehire baģışıklık ilaci iciyordur
Veya
Sadece zehir onun içecegindedir

AdexTR

Muvaffakiyetsizleştiriveremeyebileceklerimizdenmiş
Emekli
En iyi cevaplar
98
Ruh hali
Arkadaşlar mantık yürütenlere çok teşekkür ediyorum; kazanan @ShadowPlayer oldu ve kendisinin paketinden Süper Üyelik çıktı. Sonraki bilmece haftaya yayınlanacak.

BurnerTroll

Doktor, sadece doktor.
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Vay anasını bir konuya etiketlenmişim uzun zaman sonra. Ama geç kaldım, hayırlısı.