Haftaya Ameliyat Olcam :(

AkanCe

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Haftaya Ameliyat Olcam :( Kulagima tüp takicaklar mış o ne oluyor

AkanCe Tarafından Gönderildi

MineKing07

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Geçmiş olsun :( ve bilmiyorum doktora sorabilirsin :([DOUBLEPOST=1435144510,1435144471][/DOUBLEPOST]Bilmediğin ameliyata girme de.

AkanCe

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Geçmiş olsun :( ve bilmiyorum doktora sorabilirsin :([DOUBLEPOST=1435144510,1435144471][/DOUBLEPOST]Bilmediğin ameliyathata girme de.
Sormak isterdim ama o korku heyecandan sormadım tüp takicaklar ya acaba gerçek tupmu :)

KeremTokgz

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Dostum ilk olarak geçmiş olsun , Kulağında su toplanmıştır o yüzden tüp takacaklar . Videoları var gayet mide bulandırıcı .

LegendofAnatolia

Kaptan Penguen
En iyi cevaplar
0
Geçmiş olsun. Bayıltırlar yav, bayıltmasalar bile uyuştururlar kulağını hiçbişey hissetmessin. Canlı canlı kulağını kesip içine bir şey sokucak değiller merak etme. Tüp dediği çok ufak bişeydir rahat ol.

AkanCe

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Geçmiş olsun. Bayıltırlar yav, bayıltmasalar bile uyuştururlar kulağını hiçbişey hissetmessin. Canlı canlı kulağını kesip içine bir şey sokucak değiller merak etme. Tüp dediği çok ufak bişeydir rahat ol.
Ama ben ilk kez ameliyat Olcam serum hiç takmadim serum takarlarsa acicakmi :(

efe2002ozyay

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Narkozs İz best merak etme bana da yaptılar bademcik ameliyatında verdiler narkozu verdiler narkozu bir baktım pembe bulutların üstünde piyano çalıyorum .s

Benim bildiğim kulağının arkasını kesip oradan yapacaklar ama kesin değil kesin bilmiyorum ben .s