Hala aranızdayım ve olacağım...

TOİ.

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
şu an hala aranızdayım. Elbette birçok farklı hesaplarla. Bu hesap artık bitti. Kendime yeni bir düzen kurdum. Olmayan zaman beni değiştirdi. Dediğim gibi artık bu hesaptan hiçbir faaliyet yapmayacağım...
Yaptığım ne kadar doğru bilmiyorum ama sanırım yapmam gerekiyordu. Konuşma stilimi değiştirdim. Diğer hesaplarımdan beni tanıyamazsınız. Çünkü çok değiştim.
Şu an tanıdığınız yeni kişilerden birisi belkide ben olabilirim. Gerçekleri söylemek gerekirse forumu ilk zamanlarından beri takip ediyorum. Elbette o zamanlar üye değildim. İlk bu hesap ile foruma kaydoldum ve uzun süre bu hesapla devam ettim. Forumu ilk 2011 yılının Eylül ayında tanıdım. Minecraft hayatıma çoğu kişiden iyi bir şekilde başladım. Bu elbette kibirlenme değil ki zaten kibirlenecek bir durumum da yok. Ama gerçek. Biliyorsunuzdur doku paketi işinde uğraşıyordum. Artık bıraktım. Komut blokları, Java, Eclipse ve dahası çoğu faydalı işlerde amatörce de olsa kendimi geliştirdim. Son zamanlarda bir şey fark ettim. Kendimi Türk oyuncular ile kıyasladım.
Herhangi bir alanın, ne PvP'nin ne Spleeg'in ne Builder'liğin... Hiçbirisinin ustası değilim ama oyunun ustasıyım. Evet daha sonraları anladım ki bazı insanların bana ihtiyacı var. Hiçbir insan boş değil elbette ki... Neyse gelecekte tahmin ediyorum ki 2019 yılında yıllardır planladığım Youtube kanalını kuracağım. İnanıyorum ki bu kanal çoğu saçma ama kendini kahraman gibi gösteren, hile yapan, kandıran kanalların önüne geçecek. Elbette o gün geldiğinde ve tanıdığımda insanlar beni biliyor olacak ama kimse TOİ. olduğumu anlamayacak. Belki bir gün açıklarım. Ama şu an için kendimi açıklamayı istemiyorum, belki de korkuyorumdur. Bu forumda bazen iyi bazen kötü ama ikisini de iyi olarak kabul ettiğim zamanlarım geçti. Artık bu hesabı bırakıyorum ama forumu bırakmıyorum elbette. Başka hesaplar ile yanınızda bulunuyorum zaten. Minecraft artık gerçek hayatım oldu. Bu oyunda ne kadar uzmanlaştığımı o güne kadar kimse bilmeyecek. Uzun lafın kısası... Forumda beraber olduğum hem iyi hem kötü (aslında kötü insanlar değiller. Hiç kimse kötü değildir.) Hepsine teşekkür ediyorum. Özellikle kötülere. Çünkü kaderimi belirleyecek çok önemli şeyleri fark etmemi sağladılar...
Eveeet. Bu hesapta bu gün bitiyormuş. Yapacak bir şey yok. Yapsam bile hiçbir şey değişmeyecek. Boş işlerle uğraşmanın anlamı yok.
Hadi, Eyvallah!

RedFail

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
+ Ben
- Sen

+
tmm
- tşk
+ öd.