halay çekerken ülke dışına çıktılar

z0ringremory

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Virüsü zor geçtim beyin yiyen solucanlardaydım en son sanırım benden yardım isteme :D
nasıl bi hastalıksa artık hasta ettiği insanı hemen öldürüyor hiç patojen fln filan vermiyorum tek atıyor bildiğin en son yukarda buzlu yer kalıyor oraya geçemiyorum havaalanı kapanıyor oraya geçmek için de çok fazla yayılma özelliği vermem lazım o zamana kadar aşının yarısı tamamlanıyor geçemiyorum illa hack yapıcam

Lanet olsun çok pahalı gib Plague Inc :C
Edit:Etiketler cooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooolllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll
Androidde beleş pc'de sıtimde 24tl ama ben kırek indirdim xd

Krumb069

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
1
Oyunda ayakkabı kutusu haberi bile çıktı nerden buluyorlarsa...

nasıl bi hastalıksa artık hasta ettiği insanı hemen öldürüyor hiç patojen fln filan vermiyorum tek atıyor bildiğin en son yukarda buzlu yer kalıyor oraya geçemiyorum havaalanı kapanıyor oraya geçmek için de çok fazla yayılma özelliği vermem lazım o zamana kadar aşının yarısı tamamlanıyor geçemiyorum illa hack yapıcam

ya gröndland ya filipinler ya karayipler ille de bir ada ülkesi kalıyor :/

LegendofAnatolia

Kaptan Penguen
En iyi cevaplar
0

Aynen o Grönland mıydı neydi o buzlu kıtaya yayılması çok zor oluyo virüslerin genellikle

SüperAhmet

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0

Link ver :C

z0ringremory

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Oyunda ayakkabı kutusu haberi bile çıktı nerden buluyorlarsa...

ya gröndland ya filipinler ya karayipler ille de bir ada ülkesi kalıyor :/
Aynen o Grönland mıydı neydi o buzlu kıtaya yayılması çok zor oluyo virüslerin genellikle
soğuktan korunma yeteneği vermezsek en fazla 10 kişi hasta edebiliyorsun orada mutlaka soğuğa karşı direnç ve diğer korumaları vermek gerek onu yapana kadar doktorlar tespit ediyor bizi hastalığın kendinden ölümcüllüğü olmasa iş kolay ama bu ne olm yuh ya

isminde bile hayır yok bu nasıl bi ülke lan

ara bul krdş 180mb civarında kırek linq yasak burda

LegendofAnatolia

Kaptan Penguen
En iyi cevaplar
0
Ben zaten Afrika gibi sıcak yerler ve Rusya gibi soğuk yerler için hem sıcak hem de soğuk direnci geliştiriyorum fakat virüs bir türlü Grönland'a bulaşmıyor sinirden delirtiyor adamı.

z0ringremory

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ben zaten Afrika gibi sıcak yerler ve Rusya gibi soğuk yerler için hem sıcak hem de soğuk direnci geliştiriyorum fakat virüs bir türlü Grönland'a bulaşmıyor sinirden delirtiyor adamı.
krdş hava ve deniz yollarının kpanmaması gerek ilk başlarda 3-4 tane yayılma özelliği verip sıcak ve soğuk direnci verip bir süre beklersen çok fazla kişiye bulaşır fark edilmesi de zor olur o deli manyak ülkeye bulaştı mı öldürücü etkiler verebilirsin

BEN BUNU YAPIYORUM HALA KAZANAMIYORUM OLM

ÖLMÜYOLAR QQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQ