HAND SURVİVAL - Yeni sistemler ile doyasıya macera doyasıya eğlence bir arada [ +70 OYUNCU ] NEW 4.05.2020 AKTİF OLDU !

KingFalkon

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Kadrosu ve aktifliği gerçek survical keyfini çıkarmaya yetiyor , hele hele Pluginler tamamıyla fark yaratmış durumda , pekde değişik gelmiyor aslında bildiğimiz Hand :co1::co1::co1:

Ozi Başkan

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Kaliteli Bir Ekip Ve Server Daha Ne İster Bi Oyuncu :)
Kadrosu ve aktifliği gerçek survical keyfini çıkarmaya yetiyor , hele hele Pluginler tamamıyla fark yaratmış durumda , pekde değişik gelmiyor aslında bildiğimiz Hand :co1::co1::co1:
Birbirinden değerli yorumlar bizi mutlu ediyor, daha çok hırs ve daha çok arzulama isteği ile elimizden gelenin en iyisini yapmamızda bize olanak sağlıyor, teşekkür ederiz!
Konu içerisinde artık haftalık olarak paylaşılacak olan, Sürüm güncellemesi bölümü açılmıştır!
Son kez mesajlar kısmında bunu duyurmak istedim ve artık Mesajlar kısmında değil konu içerisinden son durum hakkında bilgi alabilirsiniz.
İyi FORUMLAR!

Sürüm güncelleme v1.3
Yenilikler ve Bakım günlüğü!
18.5.2018 v1.3

- Spam yapılarak banlanan hesapların banı kaldırıldı!
- Claimli alanda PVP AKTİF EDİLDİ!
- Kafa düşürme plugini kaldırıldı!
- Meslek eklentisi yeni meslekler eklendi!
- Yan hesap açma sınırı 1'e düşürüldü!
- Market fiyatları güncellendi, -/sat düzenleniyor!
- Demirci eklendi, 5000 TL ile repair atılması ayarlandı.
- Depocu eklendi, Eşyalarınızı güvenle saklayabilirsiniz.
- Ramazan NPC eklendi, Her 30'dakikada bir ramazan ayı boyunca
çeşitli hediyeler kazanabilirsiniz.

Screenshot_34.png

Screenshot_35.png

Yeni sürüm güncellemesi başarılı ve olumlu geçmiştir.
Yapılan bakımda ve atılan restartlarda anlayışınız için teşekkür eder.
İYİ OYUNLAR DİLERİZ!

Mr_Obliviate

Play.BlokDunyasi.Net
En iyi cevaplar
18
Ruh hali
pLay.HandMC.net çok ilgi gösterilmiş bir konu tasarımı. Sunucu güzel ama konuya yoğunluk vermelisiniz.

EmirAgey

Sanal alem işte; Dalgasız denize herkes kaptan.
En iyi cevaplar
0
Sunucu her geçen gün kendini geliştirmeye devam ediyor. Daha iyi yerlere geleceğine inanıyorum!

DonsuzT

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sıcak ramazan günlerinde bile bizleri yanlız bırakmayan 2.ailemize teşekkür ederiz.

jHnZt5vDS62BqYkC_IftUQ.png

BlondeCow

!2^4%
En iyi cevaplar
3
Sunucuda her türlü hile açılıyor sanırsam sunucuya girdiğimin 2. dakikasında ormandan aşağıda bekleyen arkadaş speed açarak aura ile kesebiliyor ne yazık ki oyuncu sayısı neden yüksek buradan anlaşılıyordur umarım haa bu arada neden bu kadar korkuyorsunuz anlamış değilim sunucuya isteseydim farklı hesap ile giriş yaparak istediğim davranışları, istediğim gibi yapabilirdim buna hiçbir şekilde engel olamazsınız ne yazık ki IP adresini yenilemek çok kolay ama s********rı engellemek pek de kolay değil :ci:

DoritosESP

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
OZİ benim hesabımın şifresiyanlış diyor acilen bana yardım et çara giremiyorumm çalındımı bilmiyorum DoritosESP İSMİYLE OYUNDAYIM sana yazıyorum acil dönn

proessek

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Serverinizde Hiç Bitmeyen Bir Lag Var Bir Lag Giriyor 10 saniye Sonra Geliyor Halen Nasıl Beğeniyorlar Sizi Anlamadım

DonsuzT

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Serverinizde Hiç Bitmeyen Bir Lag Var Bir Lag Giriyor 10 saniye Sonra Geliyor Halen Nasıl Beğeniyorlar Sizi Anlamadım
Öncelikle lag sorununa açıklık getireyim, lag sorunu bizimle alakalı bir sorun değil, bizimle alakalı olsaydı diğer sorunlar gibi onuda çözerdik. Sorun hostingimizden kaynaklanan bir sorun. Yani elimizden gelen bir şey yok. Bununla ilgili gerekli açıklama gerek oyun içi gerekse discord adresimizden yapılmıştır. Tabii buradan yapmadık eğer sadece amacın bizi kötülemek ise buradan da belirteyim 3 gün içerisinde yeni ve güçlü bir makineye taşınıcaz. Sunucuda ki itemlerin gitme durumu yoktur. "Halen sizi nasıl beğeniyorlar ?" sorunada açıklık getireyim, bizimkisi bir sevda ve bu sevda böyle ufak şeylerle bitmez.

Sınav haftası olmasına rağmen sunucumuz anlık ;

Screenshot

proessek

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0

Öncelikle lag sorununa açıklık getireyim, lag sorunu bizimle alakalı bir sorun değil, bizimle alakalı olsaydı diğer sorunlar gibi onuda çözerdik. Sorun hostingimizden kaynaklanan bir sorun. Yani elimizden gelen bir şey yok. Bununla ilgili gerekli açıklama gerek oyun içi gerekse discord adresimizden yapılmıştır. Tabii buradan yapmadık eğer sadece amacın bizi kötülemek ise buradan da belirteyim 3 gün içerisinde yeni ve güçlü bir makineye taşınıcaz. Sunucuda ki itemlerin gitme durumu yoktur. "Halen sizi nasıl beğeniyorlar ?" sorunada açıklık getireyim, bizimkisi bir sevda ve bu sevda böyle ufak şeylerle bitmez.

Sınav haftası olmasına rağmen sunucumuz anlık ;

Screenshot
Tek Çözüm 32 Gb Demiştiniz 32 Gb Geçemiyorsunuz Paranız Yok Paranız Yoksa Sorunlu Swyi Neden Acıyorsunuz Vip Leri O kadar Pahalıya Satıyorsunuzki Oyuncuların Sizi Begendikleri Yok Bence Emek Vermişlerde Emekleri Boşa Gitmesin Diye Çırpınıyorlar Oyun Bi Donuyor Kendi Kendine Boşluga Düşüp Oluyoruz İtemler Gidiyor Emekler Gidiyor Bunun Başka Bir Altarnatifi Yok He Serveriniz Lag Sorunu Dışında Güzelmi Güzel Laf Etmem

DonsuzT

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Tek Çözüm 32 Gb Demiştiniz 32 Gb Geçemiyorsunuz Paranız Yok Paranız Yoksa Sorunlu Swyi Neden Acıyorsunuz Vip Leri O kadar Pahalıya Satıyorsunuzki Oyuncuların Sizi Begendikleri Yok Bence Emek Vermişlerde Emekleri Boşa Gitmesin Diye Çırpınıyorlar Oyun Bi Donuyor Kendi Kendine Boşluga Düşüp Oluyoruz İtemler Gidiyor Emekler Gidiyor Bunun Başka Bir Altarnatifi Yok He Serveriniz Lag Sorunu Dışında Güzelmi Güzel Laf Etmem
32 gb geçemiyor muyuz ? Paramız mı yok ? Bizi bizden daha iyi biliyor gibisin :yıkıl:
Vipleri o kadar pahalıya satıyorsunuz diyorsun /indirim komutunu hiç görmedin mi ?
Ayrıca VIP'ler diğer sunuculara bakıldığında ucuz. "Oyuncuların sizi beğendiği felan yok" diyorsun ama "Sunucunuz güzel mi güzel laf etmem" diyende sensin. Bir dediğin bir dediğini tutmuyor. Boşluğa düşüp ölme olayı diyorsun kim ne zaman aşırı bir lagdan boşluğa düşüp öldü ? Lütfen konumuzu daha fazla kirletmeye tenezzül etme, cevabın varsa discord adresimize buyur koyu bir muhabbet edelim anlat sorunlarını çözüm üretelim.