Hangi hosting ''nitrado'',''rabisu'',''batihost''?

PunchV

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Merhaba arkadaşlar!
Ben yakın zamanda minecraft server açmaya düşünüyorum
Uygun bir fiyat ve 40+ slot
Fiyati çok az da yapmayın 40-50+ öderiz
Ama 3 tane site var şu an aklımda
Rabisu
Batihost
Nitrado
Nitrado baya pahalı ondan çok emin değilim
Onun için rabisu ve batihost kaldı
Rabisu daha ucuz ama batihost da iyi ikiside süper!
Ama arkadaşlar rabisu ve ya batihostan DOMAİN İP alabiliyoz mu?
Mesela
play.örnek.net
yada
mc.örnek.com
Nitrado dan alabiliyorsun ama nitrado baya pahalı olduğu için ondan pek emin değilim
Lütfen yardım edin rabisu yada batihost hangisi ve domain İP alabiliyoz mu?
Eğer hayır uygun bir fiyata türk hosting hangi site var (DOMAİN İP) ile?

Teşekkürler!

BySemihFRKN

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Hocam isterseniz www.rabisu.com incele sorun yaşamazsın isteğe göre sunucuadı.rabisu.com yapılıyor , .com , .netli alan adı alıp play.sunucuadı.net yapabilirsin ...

PunchV

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Hocam isterseniz www.rabisu.com incele sorun yaşamazsın isteğe göre sunucuadı.rabisu.com yapılıyor , .com , .netli alan adı alıp play.sunucuadı.net yapabilirsin ...
alan adi linkini bana at emin olmam gerek merak etme ortakla 100TL var oderiz server icin ve alan adi icin ama sen link ver kardesim

Kovalski

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bence nitrado en temizi
batihost eh işte
rabisu çöp

KeremWho

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Kalite her zaman pahalidir... Ucuz ve Kalite Istiyorsaniz Rabisu'yu oneririm

SasukeTRz

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Rabisu çöp. Kesinlikle öyle fazla lafa gerek yok Batihostu tercih edersen maddi bakımdanda yetkililerin ilgilenme bakımındanda server kalitesi bakımındanda memnun olacağına eminim. Türkiye'deki büyük sunucularda genelde batihost kullanıyor.

3465345734127858292321 tane örneğini gördüm yarıla yarıla bi hal oldu baş
Rabisu çöp haklıydın fakat Nitrado bakımından sanırım pek bilgin yok. Kaç kere sunucu açtında bunu söylüyorsun hayatımda 3 kere sunucu açan biri olarak Nitrado kaliteli olabilir fakat çok pahalı ve slotu çok az. Yetkililerin ilgilenme durumu 0. Konuyu oluşturan arkadaşım Eğer server açıcaksan batihostu seç.
///////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////
Bu arada Rabisu çöp derken şunu kastetmek istedim. Eğer sunucu açmaktan anlayan biriysen ve kaliteli bi sunucu yapacağını düşünüyorsan Rabisu yu tercih etme.Rabisu ile pek kaliteli bir sunucu yapamazsın.Ama eğer bütçen düşükse ve sunucun acemi bir sunucu olacaksa Rabisu'yu seçebilirsin.
//////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////
Bu arada Rabisu diyen arkadaşlar hangi Rabisu sunucusunun tuttuğunu gördünüz :D :D :D

Son düzenleme:

AtomyTR

Atomart - En büyük Discord Türk Sanat topluluğu.
Grafiker
Emekli
En iyi cevaplar
19
Ruh hali
Hiçbir hosting çöp değildir. Çöp olsa neden açtılar ki ? Ve neden hala kullanılıyor ?
Her hosting gayet kaliteli hizmet veriyor. Arkadaşımız kararsız kalmış. Bir hostinge iyi deyip diğer hostinglere çöp demeniz yanlış bir davranıştır.

Herkes istediği yerden sunucusunu açabilir. Mesela ben Rabisu'yu tercih ediyorum.Ama nitrado vs kötülemiyorum.

Beğenip beğenmemek size kalmış. Karışamam. Karıştıysam affola. Ama beğenmediğiniz şeyi bir başkasına zorla sevdirmemeye çalışmayın.

BySemihFRKN

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Rabisu çöp. Kesinlikle öyle fazla lafa gerek yok Batihostu tercih edersen maddi bakımdanda yetkililerin ilgilenme bakımındanda server kalitesi bakımındanda memnun olacağına eminim. Türkiye'deki büyük sunucularda genelde batihost kullanıyor.

Rabisu çöp haklıydın fakat Nitrado bakımından sanırım pek bilgin yok. Kaç kere sunucu açtında bunu söylüyorsun hayatımda 3 kere sunucu açan biri olarak Nitrado kaliteli olabilir fakat çok pahalı ve slotu çok az. Yetkililerin ilgilenme durumu 0. Konuyu oluşturan arkadaşım Eğer server açıcaksan batihostu seç.
///////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////
Bu arada Rabisu çöp derken şunu kastetmek istedim. Eğer sunucu açmaktan anlayan biriysen ve kaliteli bi sunucu yapacağını düşünüyorsan Rabisu yu tercih etme.Rabisu ile pek kaliteli bir sunucu yapamazsın.Ama eğer bütçen düşükse ve sunucun acemi bir sunucu olacaksa Rabisu'yu seçebilirsin.
//////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////
Bu arada Rabisu diyen arkadaşlar hangi Rabisu sunucusunun tuttuğunu gördünüz :D :D :D
Hocam rabisu çöp diyorsun fakat kanıtın yok :) türkiye lokasyon kullananlar kullanır ha büyük sunucu açıcam dersen almanya lokasyon seçersin 1270v3 :) kullanırsın başka biryerler napıyor Türkiye lokasyon 1270 v3 mü veriyor ?
Bilgisiz bilgi yapma burda .

MC4FUN

play.mc4fun.net
Sponsor
En iyi cevaplar
4
Ruh hali
artık hicbir hostingi önermiyorum biraz araştırma ile hostinglerin aldıgı yerden alabilirsin.

Cresties

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Hiçbiri demek daha mantıklı büyük sunucular ne demek istediğimi anladı :)

MalwareTRxD

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Kesinlikle Rabisuyu Öneriyorum Çok İyi Bi Hosting