Hangi Irklar tek kaş olur?

SarıBücürIsBack

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Bu konuyu açma sebebim ırkçılık değil sadece merak ediyorum.

Biz genelde Kürtler tek-kaş olur diye biliriz ama ben Tek-kaş Arapta gördüm.

Ben de Arap Göçmeniyim (100 yıl falan önce Anadolu'ya gelmişiz) ama ben de tekkaşa yakınım.
Sorum şu: Hangi ırklar tekkaş olur? Sadece Kürtler mi?

Son düzenleme:

AzlaazTR

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Orklar ve goblinler :D

Son düzenleme:

Kovalski

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
tek gözlü devler xd

Gloin

''Far Over The Misty Mountains Cold...''
En iyi cevaplar
0
Irkla alakası yok bence.

Son düzenleme:
I

Iskefiyeli18

Ziyaretçi
Karadenizliyim, mavi gözlüyüm sarışına yakınım. Tek kaş değilim ama kaşlarımı ortasında çıkıyor ister istemez. Mecburen alıyorum ben de. Her ırktan insanın başına gelebilir tabii fakat ırka göre yatkınlık mevzusu vardır elbette.

n3pixmm

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Varya sırf kaş, göz diye insanları ayıra ayıra zaten ülke bu hale geldi :) Benim iş yerimde patronum var, aram gayet iyi. Kendisi her vakitte Türkçülüğe dair, Atütürkçülüğe dair marşlar ve türküler dinliyor. Kendisi Kars'lı. Doğma büyüme Kars'lı. Ne olduğumuzu, biz seçebilseydik keşke demek isterdim, fakat insan kendisi Cüzî iradesinin elverdiği imkanlar haricinde hiçbir karara kendi varmıyor. Elin Amerkiasının, Avrupasının oyunları bunlar. Hepimiz kardeşiz, aynı milleti aynı fikirleri paylaşıyoruz ve paylaşmak zorundayız da. Aynı kültürlerin, tarihin çocukları olmak gereği, aynı fikirler bizi yükseltir, yüceltir. Şunu hiçbir zaman unutma "Büyük lokmalar; asi, küstah ve cesaretsiz düşmanlar tarafından küçük parçalara bölünerek yenilir. Aksi taktirde büyük lokmalar boğazlarını tıkar ve ölmelerine sebep olur." :) Bu tür oyunlara, aldanan arkadaşlardan birisin sanırım. Bir an önce doğru yolu bulmaya çalış ve aklın, hür iradenin götürdüğü yolu seç. Milliyetçi, Atatürkçü olmak bunu gerektirir...

Breakthrough

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bunu konuyu burda aylarca tartışabiliriz.
Ancak her daim sorunun cevabı "Irklarla alakasızdır." olacak.
Kapatalım lütfen.

CreaxTR

Victory is only for those who believe him.
En iyi cevaplar
0
Zaten hiçbirimiz tek bir ırka sahip değiliz ki herkes karman çorman olduğu için şansa bağlı bence.

Mr.Papyon

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
İnsan istediği gibi doğamaz ve verilen imkanlarla yaşamaya çalışır. Bu arada hakaret edip dış görünüşüyle insanları yargılamak yargılayan insanın acizliğini gösterir.

Saygılarımla miyav.

admiraldus

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Bir kaç cımbız hamlesi ile kurtulabileceğiniz bir şey bence bunu foruma kadar taşımanın manası yok.
Bu tür sorular görünce aklım parçalanıyor, tırnaklarımı kemiriyorum, titreme geliyor.