Hangi Kart'ı Alayım ?

Nugget

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar kart alıcam ancak hala kararlaştıramadım öneriniz varmı Paybyme daha kullanışlı gibi ama eski videolar izledim steam'da kullanılmıyor felan diyorlardı şu an steam'da kullanılıyormu veya origin'de yardım ederseniz sevinirim.

owen_1

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
İninal kart kullanıyorum.Memnunum.Bir kaç hata var kartta ama ben işlemlerimi paypal üzerinden yaptığım için sorun olmuyor.

owen_1

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Ne almamı önerirsin paypal üzerinden işlem yapmayacağım

Bence ininal kart.Sanırsam cracksin ve premium alıcaksın.Bu kart sorun çıkartıyor alamıyorsun.Ama o bir yana Paybyme'de denizbank kartı.Yani onlada alamazsın.İninal kart öneririm.Fakat premium alacaksan %70 ihtimal Paypal ile işlem yapman gerekecek.

Not : Steamde filan oyun alırken PayByme kart geçmiyor.İninal kart steam'de filan sorunsuz çalışıyor.

Nugget

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Bence ininal kart.Sanırsam cracksin ve premium alıcaksın.Bu kart sorun çıkartıyor alamıyorsun.Ama o bir yana Paybyme'de denizbank kartı.Yani onlada alamazsın.İninal kart öneririm.Fakat premium alacaksan %70 ihtimal Paypal ile işlem yapman gerekecek.

Not : Steamde filan oyun alırken PayByme kart geçmiyor.İninal kart steam'de filan sorunsuz çalışıyor.
Steam ile anlaşmış daha demin bir yerde okudum ?

https://card.payby.me/wheretopurchase

De4D_L4nDeR

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
İçeri girip Mario Kart al diyecektim kredi kartıymış çıkıyım bari.

Blackvaas

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
İninal kart al her türlü kulanışlıdır ben kendim kullanıyorum ve şu ana kadar bi sorun görmedim (yükleme yaparken migrostan alırken +5 tl alıyolar o yüzden eyer İninal kart alıcaksan yüklemelerini pttmatik'ten yap)

Nugget

Marangoz
En iyi cevaplar
0
İninal kart al her türlü kulanışlıdır ben kendim kullanıyorum ve şu ana kadar bi sorun görmedim (yükleme yaparken migrostan alırken +5 tl alıyolar o yüzden eyer İninal kart alıcaksan yüklemelerini pttmatik'ten yap)
Bir kaç video izledim Paybyme başvuru yaptım teşekkürler.