Hangi programla video çekebilirim ?

QrM037

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Merhaba ben minecraft videosu çekecem hangi programla çekebilirim ? Ama görüntü kalitesi iyi olsun.

QrM037

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Teşekkürler ama bn bilgisayarda ekrandaki görüntüyü kaydetm programını sormuştum.

Niqht

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Merhaba ben minecraft videosu çekecem hangi programla çekebilirim ? Ama görüntü kalitesi iyi olsun.

Fraps programı video çekmen için uygun. Ayrıca Minecraft ve türü oyunlara özel yeni bir patch çıkardı. Yani hem videonun görüntü kalitesi iyi olucak hemde oyun esnasında kasma olmayacaktır.

ulrade99

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Camstudio kullanıyorum ben çokta iyi değil kalitesi ama idare ediyor bide Hypercam diye bir şey duymuştum onuda deniyebilirsin

QrM037

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Teşekkürler idare eder diyosun ya ama bana çok iyi bişe lazım

QrM037

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Fraps programı video çekmen için uygun. Ayrıca Minecraft ve türü oyunlara özel yeni bir patch çıkardı. Yani hem videonun görüntü kalitesi iyi olucak hemde oyun esnasında kasma olmayacaktır.
ben bi ara fraps kullandım skyrim video çekiyodum çok kasıyo minecraftta da böle yaparmı acaba ?

Niqht

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
ben bi ara fraps kullandım skyrim video çekiyodum çok kasıyo minecraftta da böle yaparmı acaba ?

Dediğim gibi Fraps programı Minecraft ve türü oyunlarda lag sorunları olmasın diye yeni bir patch çıkardı. Frapsın en son patchını yüklerseniz lag sorunu olmaz. Video çekerken Minecraft'ın ayarlarınıda biraz kısın

QrM037

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Dediğim gibi Fraps programı Minecraft ve türü oyunlarda lag sorunları olmasın diye yeni bir patch çıkardı. Frapsın en son patchını yüklerseniz lag sorunu olmaz. Video çekerken Minecraft'ın ayarlarınıda biraz kısın
fraps ın ve patchın linkini versene