Hangi sırada olmak isterdin?

Kovalski_Eyes

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
5 Arkadaş kamptasınız ve hava karanlık. Ellerinizde fener köşke gidiyosunuz ve arka arkaya sıralandınız.

- Hangi sırada olmak isterdin?
- Sence en güvenli sıra hangisi?
- Sence en tehlikeli sıra hangisi?

Elfen

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
2.sıra
2.sıra
5.sıra

Benim düşüncem şöyle bence herhangi gelecek bir saldırının ön sıradan gelme ihtimali düşüktür o yüzden en arka sıra güvenli değil ama biz yinede her ihtimale karşı direk ön sıraya geçmiyor onun bir arkasına geçiyoruz. Peki niye 3.sıra değilde 2.sıra? Nedeni yine eğer saldırıyı yapacak kişi (düşük bir ihtimal) ortadan bodozlama dalabilir ortadaki elemanda güvende değil. Aslında hiç güvende değilsin ne işin var ormanda

Son düzenleme:

gunwiggle

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
3. sıra.
3. sıra.
1. sıra.
Aniden bir şey çıkarsa muhtemelen en öndeki ölür.
Arkadan bir şey çıkarsa muhtemelen arkadaki ölür.
Kalanları da ben öldürürüm neden buraya geldik diye.
Sonra güvenli şekilde çıkarım oradan. -_-

DIO

⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bu tarz durumlarda her zaman en ortada olmak güvenli oluyor. Genelde önden giden zenciler ilk ölür arkadan gelen güney amerikalılar kimse fark etmeden kaybolur ve ortada ki beyaz amerikanlar kızı kapıp kurtulur.

iSchrye

Marangoz
En iyi cevaplar
0
- 3. sıra
- 3. sıra
- 1. ve 5. sıra
Tabii ki de en orta. Her zaman baştakilere ve sondakilere bir şeyler olur :D. Ortada olmak en safe'i öleceksen de en son ölürsün temiz.

Penguenn

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Hepsi ölüceği için orda olmak zorundaysam ilk ölen gözlüklü ve şişman olmak isterdim :D

Bernard

Бернард
Site Danışmanı
Geliştirici
En iyi cevaplar
61
3
hiçbiri
hepsi

Ağaçlara yakın giden eleman olurdum. Arkadan veya önden gelecek saldırıdan kaçmaya vaktim olurdu. Ağaca tırmanırdım. (ayıyla savaşacak değiliz yani)

Cullen

alt veit eg Odin
Emekli
En iyi cevaplar
18
1.
Hiçbiri
Hepsi

Önden yürümeyi seviyorum, ayrıca katil saldırsa herkes tehlikede olacaktır. Mesela ben katil olsam gider arkadaki öndeki diye ayrım yapmam.

byElysion

fara á brott með víkingum, standa upp í stafni
Emekli
En iyi cevaplar
58
Ruh hali
3. sırada olmak isterdim.
Hiçbirisi.
Hepsi.

Genellikle en öndeki arkadaş veya en arkadaki arkadaş ruhsal bir varlığa kurban gittiği için ben 3. sırada olmak isterdim.

BurnerTroll

Doktor, sadece doktor.
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
-En önde. Bir başkasının hatalı kararları sonucunda başıma bir şey gelmesindense daha çok güvendiğim kendi kararlarımdan sorumlu olmayı tercih ederim. (Bkz. Sürü psikolojisiyle önden gidenin takip edilmesi durumu.)

-Tehlikenin yönüne göre en ön veya en arka sıra. (Tehlike önden geliyorsa en arka mesela.)

-Üstteki mantık geçerli ama bir de şu var, en ortadaki kişi (3. kişi) bir panik anında izdihamda kalacağı için bence orası en tehlikeli yer.