Hangi Skini Kullansam ?

Lumia

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Skinim Konusunda Karar Veremiyorum 2 Seçenek Arasında Kaldım

1.Skin

2.Skin

Herobrine Skin .png

Sağ Click -> Farklı Kaydet Yapın

♕TheProfessional♕

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
2. skin daha iyi.
Sebebi:
Mavi skin yani gamer skinleri çok klişe ve herkesin kullandığı skinler.
Alttaki siyah ile bezenmiş ve sırtına creeper sembolu var.
Gayet karizmatik bir skin.

BlackRains

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
1
Kendi tasarladığın bir şeyi kullan bence. Farkın olsun. Benim gibi! Bu arada 1.yi daha güzel buldum.

Faredevriii

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sana bir tavsiye vereyim eğer kendi yaptığın bir skin varsa onu yap
Veya eğer güzel bi skin istiyosan az kullanılan hatta hiç kimsenin kullanmadığı garip ama çok karizmatik bi skin bul
Ben öyle yaptım herkes skinimi istiyor vermiyorum arasın dursunlar :) kıskandılar sende istiyorsan planet mc gibi
Skin sitelerinden garip bi skin bul garip derken kullanılmayan bi skin umarım anlamışsındır bol şans

Lumia

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Sana bir tavsiye vereyim eğer kendi yaptığın bir skin varsa onu yap
Veya eğer güzel bi skin istiyosan az kullanılan hatta hiç kimsenin kullanmadığı garip ama çok karizmatik bi skin bul
Ben öyle yaptım herkes skinimi istiyor vermiyorum arasın dursunlar :) kıskandılar sende istiyorsan planet mc gibi
Skin sitelerinden garip bi skin bul garip derken kullanılmayan bi skin umarım anlamışsındır bol şans

Ben İstediğim Skini İndirebiliyorum Mesela MCSkinSearch Dan Skin Nickini Bulup Skinin .png Bulabiliyorum Ama Karar Veremiyorum Çünkü Kaç Bin Skin Var :)

Faredevriii

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ben İstediğim Skini İndirebiliyorum Mesela MCSkinSearch Dan Skin Nickini Bulup Skinin .png Bulabiliyorum Ama Karar Veremiyorum Çünkü Kaç Bin Skin Var :)

En güzelini seçmene gerek yok güzel olsun yeter hepsi güzelse sana en şık gözükeni seçiceksin.
İnan bana endişeye düşmene gerek yok skin'ine hayran olacaklar.