Hangi sunucu almalıyım ?_?

HANGİ SUNUCU DAHA İYİ

• Kullanılan toplam oy
    62

By1905

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
"Batihost ve Rabisu
arasında kararsız kaldık. Nitrado dışında bir sunucu önerebileceginiz bir şey varmı
hani önermiyeceginiz bir sunucu vesaire ilk sunucu acacagımız ıcın bir sıkıntı yaşıyoruz."

"Bu durumda bize yardımcı olacak arkadaşlar varsa lütfen yorum atsın."

ÇEŞİTLER :
BATİHOST
RABİSU
HANİBU
AXİTR
1Sunucum
"UCUZ,KALİTELİ,LAGSIZ,GÜVENLİ,KULLANIŞLI"

Son düzenleme:

SlayerR

Toss a coin to your Witcher
Genel Moderatör
En iyi cevaplar
15
Ruh hali
Nitrado diğerlerine göre neden daha pahalı hiç düşündünüz mü tabi tercih meselesi ama ben Nitrado'nun hizmetlerini hiçbir hostinge değişmem şahsen iyi mal pahalı olur diye laf vardır halk arasında hani

Breakthrough

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Nitrado diğerlerine göre neden daha pahalı hiç düşündünüz mü tabi tercih meselesi ama ben Nitrado'nun hizmetlerini hiçbir hostinge değişmem şahsen iyi mal pahalı olur diye laf vardır halk arasında hani
Nitrado euro üzerinden satıyor diye biliyorum, o yüzden pahalı.
Ama slotlu sunucular tercih edilmemeli artık, Nitrado iyidir ona bir şey diyemeyiz.

BySemihFRKN

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Hocam Rabisu derim niye dersen , yeni gelen İntel Xeon® E3-1240 V2 yurt dışındaki makinelerle aynı performansı alıyorsun ve bu Türkiye'de ping - lag sorunların %99 olmıyacaktır emin ol ...

GameKingTr59

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Nitrado ile yaşamadığım sorun kalmadı ne yazık ki. Şimdi burada fan boyluk yapmak gibi bir niyetim olduğunu zannetmiyorum yalnızca gerçeği söylüyorum. Nitrado ticketlerime 1 haftada ancak cevap verebiliyordu. Ek olarak kullandıkları donanım bilgisini bile paylaşmayan bir tosting :/

ShiodomeMiuna

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
11
Nitrado ile yaşamadığım sorun kalmadı ne yazık ki. Şimdi burada fan boyluk yapmak gibi bir niyetim olduğunu zannetmiyorum yalnızca gerçeği söylüyorum. Nitrado ticketlerime 1 haftada ancak cevap verebiliyordu. Ek olarak kullandıkları donanım bilgisini bile paylaşmayan bir tosting :/
Tosting iyiymiş.

BurakEfendi

Marangoz
En iyi cevaplar
0
☪ Rabisu Hem Ticket Ve Canlı Destek Sağlıyor.Server Açarsan Lag Yaşamazsın

admiraldus

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Son zamanlarda hanibu'da popüler. Fiyatları ucuz fakat şu an stoku yok. Rabisu al sen.

MC4FUN

play.mc4fun.net
Sponsor
En iyi cevaplar
4
Ruh hali
3 Yıldır batihost kullaniyorum daha bi sorunla karşılaşmadım.
Cogu konuda size destek saglıyabiliyor.
Bu işlere yeni başliyorsaniz batihost tercih etmem aslında.
Ama dersin ki ben yeni başlıyorum ve sunucumu cok iyi yerlere getirecem
ozaman batihost öneririrm cünkü bu süreçte gercekten cogu konuda yardımcı olabiliyor.
Türkiye'deki tanidigim Büyük sunuculardan cogu batihost'dan makina almıştır almaya devam ediyordur :)

Rabisu hakkında bir şey diyemem fakat ben
Batihost'da Sunucum var iken gelip bana sunucunuzu bize taşıyın demesi
Benim icin baştan rabisuyu bitirdi diyebilirim :)

Teknik destek konusuna gelirsek;
Rabisu Hakkında bir şey diyemem fakat.
Batihost teknik desteğinden memnunum gecenin kacı sabahin kacı olursa olsun
Whatsapp üzerinden ben destek alabiliyorum.
Destek verme zorunlugugu olmayan konularda bile cok iyi destekler aldım.

Konuda gördügüm kadarıyla yeni başlıyacaksınız galiba
ozaman rabisu diyeyim :) zaten belli bir zamanda sonra geleceginiz yer belli
iyi forumlar.

2 Sinide dene tarafını seç :)
Batihost makina

Rabisu Makina

GameKingTr59

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
3 Yıldır batihost kullaniyorum daha bi sorunla karşılaşmadım.
Cogu konuda size destek saglıyabiliyor.
Bu işlere yeni başliyorsaniz batihost tercih etmem aslında.
Ama dersin ki ben yeni başlıyorum ve sunucumu cok iyi yerlere getirecem
ozaman batihost öneririrm cünkü bu süreçte gercekten cogu konuda yardımcı olabiliyor.
Türkiye'deki tanidigim Büyük sunuculardan cogu batihost'dan makina almıştır almaya devam ediyordur :)

Rabisu hakkında bir şey diyemem fakat ben
Batihost'da Sunucum var iken gelip bana sunucunuzu bize taşıyın demesi
Benim icin baştan rabisuyu bitirdi diyebilirim :)

Teknik destek konusuna gelirsek;
Rabisu Hakkında bir şey diyemem fakat.
Batihost teknik desteğinden memnunum gecenin kacı sabahin kacı olursa olsun
Whatsapp üzerinden ben destek alabiliyorum.
Destek verme zorunlugugu olmayan konularda bile cok iyi destekler aldım.

Konuda gördügüm kadarıyla yeni başlıyacaksınız galiba
ozaman rabisu diyeyim :) zaten belli bir zamanda sonra geleceginiz yer belli
iyi forumlar.

2 Sinide dene tarafını seç :)
Batihost makina

Rabisu Makina
Şimdi kendimi tutamıyorum ama. Batihost 4 çekirdekli işlemci verdiğini söylüyor doğru mu? Şimdi 1 GB VDS'e bile 4 çekirdek verdiğini sayarsak o makineyi 32 GB bellek ile dolacaktır. Bunu kar etmek isteyen bir hosting yapmaz. BatiHost'un böyle bir şey yapacağını şahsen zannetmiyorum. O yüzden işletim sisteminde arkada senin CPU hızını limitliyor 1-2 Ghz ya da her neyse. Sonrasında sende buna kanıp diyorsun ki 4 çekirdek işlemcim var :) Çekirdek 4 fakat hız 2 Ghz bunu nasıl açıklamayı umut ediyorsunuz?

MC4FUN

play.mc4fun.net
Sponsor
En iyi cevaplar
4
Ruh hali
Şimdi kendimi tutamıyorum ama. Batihost 4 çekirdekli işlemci verdiğini söylüyor doğru mu? Şimdi 1 GB VDS'e bile 4 çekirdek verdiğini sayarsak o makineyi 32 GB bellek ile dolacaktır. Bunu kar etmek isteyen bir hosting yapmaz. BatiHost'un böyle bir şey yapacağını şahsen zannetmiyorum. O yüzden işletim sisteminde arkada senin CPU hızını limitliyor 1-2 Ghz ya da her neyse. Sonrasında sende buna kanıp diyorsun ki 4 çekirdek işlemcim var :) Çekirdek 4 fakat hız 2 Ghz bunu nasıl açıklamayı umut ediyorsunuz?

beni 1gb 4gb 8gb ilgilendirmez ben 64gb 32gb ramli makinami alıp işime bakarım :)
kac senedir kullaniyorum sıkıntı yaşamadım ve bunu belirttim bu tür sorularını kendilerine sor cevabini verir zaten.

ElitIceNW

♛[ElitIceNW]♛ >Ödüllü Sunucu<
En iyi cevaplar
0
Her yerde Batıhost'u önerdiğimi nedeniyle belirtiyorum. Eğer sunucuma önceden girdiysen Batıhost'un performansını görürsün. Ben şahsen çok memnunum. Aşırı derecede resmiyet olmasada içerik bakımından zengin cevaplar alıyorum. 4GB ile sağlam bir sunucu işletiyorum. Sana da öneriyorum.
Tabi diğer hostları da istersen araştırmanda fayda var.