Hangi sunucuları daha çok seviyorsunuz?

Hangi sunucuları daha çok seviyorsunuz, hangileri ülkemizde çoğalmalı, hangileri daha çok tutar?

• OP Factions

• Yarı OP Factions

• Emek Factions

• OP Skyblock

• Yarı OP Skyblock

• Emek Skyblock

• OP Survival

• Yarı OP Survival

• Emek Survival

• PvP

• FFA

• Minigames

• 1.16.4 Survival

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

Gizlioyuncuv14

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Hangi-sunuculari-daha-o.png

Merhaba, öncelikle hepiniz konuma hoş geldiniz. Bugün sizlere, (Hangi sunucuları daha çok seviyorsunuz?) Adlı konumu anlatacağım. Güzel bir konu olacağını düşünüyorum haydi başlayalım.

Bu-konu-neden-acildi-Bu (1).png
İlk önce, (bu konu neden açıldı? Bu konunun amacı ney?) Gibi soruların cevaplarını vereyim. Bu konunun amacı, hangi minecraft sunucuları daha çok seviyorsunuz veya hangileri daha çok tutar gibi soruların cevaplarını açıklamak için açıldı. Daha doğrusu sizin görüşlerinizi almak için. Peki ya bunun bize ve diğer kişilere faydası ney? Faydası oldukça çok. Örneğin sunucu kuracak arkadaşlarımız veya kurmak isteyip te karar veremeyen arkadaşlarımız akıllarında şüphe olanlar, bu konuya gelip hangisinin daha çok oy aldığına bakarak veya sizin yorumlarınıza bakarak akıllarındaki şüpheleri giderebilir. Benimde sizin yorumlarınıza ihtiyacım var bende bu konudan yararlanabilirim. :)

Biliyorsunuz ki birçok minecraft sunucusu var ve bu sunucular sanki benim gözümde hep aynı ilerliyor. Örnek olarak, op factions,op skyblock türündeki sunucular piyasada çok var. Artık farklı sunucular veya ülkemizde nadir olan sunuculara el atmalıyız. Tabi diğer sunuculardan da kaliteli olanlar var ama artık hep aynı sunucular sizce de sıkmadı mı? Bu yüzden yukarıda oluşturduğum anketi oylamayı unutmayın ki herkes bu konudan yararlanabilsin. Bir sürü sunucu türü koyacağım üst tarafa tabi mantıklı olanlardan seçeceğim. Lütfen ankete katılmayı konuma yorum yazmayı konum hakkımda veya minecraft ve minecraft sunucuları hakkında görüşlerinizi yazmayı unutmayın. İyi günler.

Not 1, Ankete yazmayı unuttuğum mantıklı olabilecek sunucu türleri var ise yorumlarda belirtebilirsiniz. Uygunsa ve mantıklıysa koyarım veya benim aklıma gelenlerde olursaekleme yapacağım.

Not 2, (Oy vermeden sonuçlar görülebilir) kısmını sonra açacağım.

Shozem

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
yani beni play.kingdomcraft.online ipli sunucuyu cok seviyorum 1.16.4 survival

Gizlioyuncuv14

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
1.16.4 survival yanlışlıkla koydum görmezden gelebilirsiniz silinmiyor. :) Eğer 1.16.4 survival veya 1.16.4 skyblock vs tercih ediyorsanız direk kendisini seçebilirsiniz.

Nxymn

Warum diese games? Sei doch einfach Straight.
En iyi cevaplar
2
Ruh hali

Zulu

Hurra, Die Welt Geht Unter.
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
2015-2016 yıllarındaki Emek Faction sunuculardaki klan savaşları hiçbir şeye değişilemez.