Hangi tarz ilerlemeliyim ?

SüzülenPoşet

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Merhaba kanalımda her tür kitleye hitap edip hemde oyun oynamak istiyorum acaba neler yapmalıyım ? Video önerileriniz var mı ?

SC_Riber

SC-Riber.Games
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Hangi tarz oyunları seviyorsun mesela ?
Mesela ben kendime göre konuşayım ben stratejiyi deli gibi seven birisiyim canlı yayın veya video çekiceksem strateji oyunlarında yönelirim tabi senin hoşlandığın oyunlar pubg,fortnite olabilir bu kitleye hitap edebilirsin

Video çekiceksen işini severek yap sevdiğin tarzda oyunlara yönel.
İyi forumlar!

Jacops

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bence sevdiğin oyunları çek bir seriye odaklanma.

En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bu zamanda oyun değilde daha çok yaratıcı şeyler ilgi çekiyor. Sürekli oyun videoları ile çok fazla bir kitleye hitap edebilicegini sanmıyorum.

Depth

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Sevmediğin bir oyundan zevk alamazsın, sevdiğin oyunu çekebilirsin.

SarpE

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
1
Bence işe Süzülen Poşet'ten daha yaratıcı bir isim bularak başlayabilirsin. Ayrıca başkalarının fikirleri ile sadece onların gölgesinde kalırsın ki gölgede kalanın gölgesi olmaz. Bu durumda içeriği senin bulman lazım ki orijinal olsun ve senin olsun.
imza beyaz arka planlı.png

SüzülenPoşet

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bence işe Süzülen Poşet'ten daha yaratıcı bir isim bularak başlayabilirsin. Ayrıca başkalarının fikirleri ile sadece onların gölgesinde kalırsın ki gölgede kalanın gölgesi olmaz. Bu durumda içeriği senin bulman lazım ki orijinal olsun ve senin olsun.
Ekli dosyayı görüntüle 95732
Bu benim hesabım değil gerçek hesabım @Hüseyin09123 bu kuzenimin hesabı ona giriş yapamadığım için şimdilik bundan yazdım

SarpE

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
1
Bu benim hesabım değil gerçek hesabım @Hüseyin09123 bu kuzenimin hesabı ona giriş yapamadığım için şimdilik bundan yazdım
Aslında yukarıdaki mesajımda ki en önemli ayrıntıları kaçırdığını düşünmekteyim. Zira sadece tenkitimin isim kısmına takılmışsın ki o yönde bir geri bildirim yapmışsın. Oysaki o mesajın devamı daha mühim.

MadTRen

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bence trende olan oyunları takıp ederek o oyunlar üzerinden yürüye bilirsin çünkü senin gibi düşünen insanlar artı ve gittikçe artmaya devam edecek trendlerden devam ederek yavaş yavaş kendine bir kitle toplayıp ondan sonra bir kitleye hitap edebilirsin.