Hani Herobirine Sadece Modlarda Vardı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

silverdasdl2

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Birkere tam sürüme koymuslardi hangi sürüm bilmiyorum ama notcha tiwiterda cok baski olmustu bu yüzden kaldirdilar (
zaten herobline modu onlar öyle yapmistir o belgeleri kopyalayarak yavaşca gercek gibi göstermişlerdir ama bilmiyorum bu benim düşüncem.)
Cümlelerine baktım ve çıkaracağım sonuç : HEROBLİNE DEĞİL HEROBRİNE ! :D

xCoLDBuRNx

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
notch herobrineyi oyuna koymuştur vve bundan herkes cok korkmustur bu yüzden herkes minecrafta girip herobrineyi görmek istemiştir sonra ise korkunç olmayınca notch herobrineyi 1.6 da kaldırmıştır

raqaL

Marangoz
En iyi cevaplar
0
dostum o alttaki 3er tane ayrı kutucuğu hangi modla yaptın?

Mini-craft

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Bence eğer herobrine olsaydı mob klasöründe de olurdu + eğer olsaydı bende görürdüm çünkü sonuçta her mobu gördüm . Mutlaka 1 kere de olsa görünürdü . Üstelik wiki de herobrinenin hiçbir versionda olmadığı yazıyor o kısmını bilemem ama yinede tek diyebileceğim : görmeden inanmam . Aslında görmeyi de çok istiyorum biraz macera olurdu hep ev yap maden topla sıkıldım artık .

Herobrine Dostu

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Bence eğer herobrine olsaydı mob klasöründe de olurdu + eğer olsaydı bende görürdüm çünkü sonuçta her mobu gördüm . Mutlaka 1 kere de olsa görünürdü . Üstelik wiki de herobrinenin hiçbir versionda olmadığı yazıyor o kısmını bilemem ama yinede tek diyebileceğim : görmeden inanmam . Aslında görmeyi de çok istiyorum biraz macera olurdu hep ev yap maden topla sıkıldım artık .

ayn ama......

sydney02

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Beyler Herobrine modunu yükledim zorluk seviyesi zor ama survivor modmu oynayacam yoksa hardcore mu?

Mustafa1453

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
1.si technic diyen technicte herobrine mod yok 2.si alphada spawneri vardı oyuzden çok çıkıyodu.3. Şuanda var ama 1 tane olduğu için bulma şansı 0.000000000001 gibi bir şey

minecraft.jar dosyasında mob klasöründe "herobrine.png vb." yok. Mantıken herobrine de yok :D

Assassin07

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Minecraft.jar dosyasında Herobrine.png'nin olmasına gerek yok ama oyunda var.Görme şansınız %0.000000001 gibi bir şey :korsan:

fandugos

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Bazen kendi kendine gelebilyior hiç farkettirmeden..

Akın34

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Herobrine sadece oyununuz korsansa gelebilir.Nedeni de orada sizi orijinal hiçbir dosya değiştirilmedi diye kandırırken modla Herobrine adlı yaratığı ekleyebilirler.Ayrıca "mob" klasörüne göz atmanızı tavsiye ederim.Orada "Herobrine.png" adlı bir dosya yoksa Herobrine de yoktur.Mustafa1453 adlı arkadaşımıza katılıyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...