Hani Herobirine Sadece Modlarda Vardı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Herobrine Dostu

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
günaydın kız gibi ağlayacak değilim başka işaret yoktu ayrıca sıkıldım

scorpionsteve

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
günaydın kız gibi ağlayacak değilim başka işaret yoktu ayrıca sıkıldım
:D tm tm araştırma yaptım ve bir şey buldum ama screenshot alamadım bir tuzak kapısı vardı enter here yazıyordu içine baktım presure plate vardı plesure plate'i kırdım içeri girdim bi baktım hep tnt bu tuzağı herobrine yapmış olabilirmi??

emirhanm

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
beyler yalan kanıt:hani resmin soluna bakın mod var o mod yanar dag yapıyor peki o yanardagdan cıkan lav yapmıs olamamzmı dusunun oole cevap verin

sarp1234

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
ya herobrine her zaman olmuyo ama var bence. Çok görünmüyo ama çıkıyo arada ben hiç mod yokken oynadım minecraftı ilk önce yerde kırık taşlar gördüm sonra 2 yükseklikte kazılı yerler sonra korkudan kapattım oyunu :D

sarp1234

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
arkadaşlar herobrine her updatede olacak ama herobrine mod sadece çıkmasını kesinliyo
yani normal herobrine çok fena az görünür

ADMindBuild

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Hee benim kankim :D Yav bir gidin ya :D Beraber ev yapıyoruz onla H isareti yaptı evime bende dövdüm onu:D

dragonminecraft

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ya arkadaşlar herobrine modsuz çıkmaz moblara bakarsanız anlarsınız insanlar korkuyo diye çıkarıldı gereksiz yere konu açmayın herobrinenın olmadığını herkes bilio

Assassin07

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Beyler ben bir gün Creative moddaydım HEROBRİNE çıkcak diye korkuyordum o ara Hakan abim geldi ona söledim veeee oda gel la buraya Herobrine die bütün yaratıkların yumurtalarını aldı her tarafa koymaya başladı.Bende ne yapıyorsun dedim oda Herobrine'a karşı ordu hazırlıyorum dedi...O anda kopmuştum :D.Sonra birden şimşek çaktı birde baktık kiiiiiii uzakta bir yer yanıyordu!!!

scorpionsteve

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Beyler ben bir gün Creative moddaydım HEROBRİNE çıkcak diye korkuyordum o ara Hakan abim geldi ona söledim veeee oda gel la buraya Herobrine die bütün yaratıkların yumurtalarını aldı her tarafa koymaya başladı.Bende ne yapıyorsun dedim oda Herobrine'a karşı ordu hazırlıyorum dedi...O anda kopmuştum :D.Sonra birden şimşek çaktı birde baktık kiiiiiii uzakta bir yer yanıyordu!!!
yıldırım düşmüştür açıklaması bu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...