Hani Herobirine Sadece Modlarda Vardı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Niqht

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Herobrine sadece modlarda var diyolar ama ben ejderi öldürmeye gittim hani eye of ender e sag tıklarınca ileri doğru gidiyor falan onu kullanarak bi odaya vardım gözleri yerleştirdim arkama baktım odanın arka tarafında demir parmaklık filan var bitiren bilir arkamı dönünce o yok oldu neyse dedim ejderi öldürdüm ondan önce ev yapmıştım öldürdükten sonra geldim yatağınız yok edildi gibisine bir yazı açıklayabilirmisiniz bide nasıl resim ekleneceğini söylerseniz sevinirim forumlarla bek aram yok da :) ve bide herobrine öldürülebilirmi

İlk olarak gözleri yerleştirdim ve arkama baktığımda demir parmaklık yok olmuş demişsin. Ya Enderman demiri yürütmüştür yada sen yanlış görmüşsündür. İkinci olarak EnderDragon'u öldürdüm demişsin ve geri dönünce yatağınız yok uyarısını almışsın. Bunun tek nedeni yatağınız ile bloklar arası boşluk bırakmamanızdır. Yatağınız ile bloklar arası 1 blok boşluk olması lazım yoksa yatağınızı kaybedersiniz.Şimdi olayların herobrine ile ilgisini bana söyleyebilirmisin ?

Oktay Özlü

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
İlk olarak gözleri yerleştirdim ve arkama baktığımda demir parmaklık yok olmuş demişsin. Ya Enderman demiri yürütmüştür yada sen yanlış görmüşsündür. İkinci olarak EnderDragon'u öldürdüm demişsin ve geri dönünce yatağınız yok uyarısını almışsın. Bunun tek nedeni yatağınız ile bloklar arası boşluk bırakmamanızdır. Yatağınız ile bloklar arası 1 blok boşluk olması lazım yoksa yatağınızı kaybedersiniz.Şimdi olayların herobrine ile ilgisini bana söyleyebilirmisin ?

mükemmel bi kapak :D

korkusuz16

Marangoz
En iyi cevaplar
0

Eğer benim yazdığım yorumu okursan herobrine ile ilgisini görebilirsin :) Tekrar söylüyorum konuyu uzatmaya gerek yok arkadaşın amacı belli. (insanları kandırmak)

Herobrine751

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Eğer benim yazdığım yorumu okursan herobrine ile ilgisini görebilirsin :) Tekrar söylüyorum konuyu uzatmaya gerek yok arkadaşın amacı belli. (insanları kandırmak)
Aynen çok doğru söylüyorsun

..................................................................................................................................................................................................................
mcaCAPX5815.png
mca.png

Vizroy

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
bende herobrine mod var totem yapiyorum simsekler cakiyo felan ama gelmiyo korkuyo heralde <.<

Herobrine751

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
bende herobrine mod var totem yapiyorum simsekler cakiyo felan ama gelmiyo korkuyo heralde <.<
Bana da aynısı oluyo totemi yapıyorum altta bi yazı çıkıyo ama gelmıyor
..................................................................................................................................................................................................................
mcaCAPX5815.png
mca.png

Emrehan1233214

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Totemi yaptıktan sonra etrafında dolaşmayacaksınız oynamaya devam edeceksiniz ev felan yapın yiyecek bulun earğ diye bağırarak karşınıza çıkar.

Herobrine751

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Totemi yaptıktan sonra etrafında dolaşmayacaksınız oynamaya devam edeceksiniz ev felan yapın yiyecek bulun earğ diye bağırarak karşınıza çıkar.
Sağol arkadaşım bir de senin yöntemin ile deniyim
mcaCAPX5815.png
mca.png

Vizroy

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
valla ben totem yapmıştım bi süre bekledim olmadi totem yaptigimi unuttum harita yapmaya başladım madendeydim tuzaklar felan yapıyodum aklıma birden totem geldi oyunu kapattım :D

yksklcx

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
valla ben totem yapmıştım bi süre bekledim olmadi totem yaptigimi unuttum harita yapmaya başladım madendeydim tuzaklar felan yapıyodum aklıma birden totem geldi oyunu kapattım :D
vizory bi alemsin olum:D ben totemi falan yaptim sonra gittim uyuyodum nedense yataktan düstüm gercekten sonra ciglik sesi felan duydum oyundan ciktim ertesi gün oyuna girdim yanimda arki vardi herobrine birden cglik atarak cikti benim arki ciglik atarak sandalyeden düstü Xdé :laugh:

Vizroy

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
ben rüyalar görmeye başladım madenlerdede crafting tableler çıkıyo
bide herobrineden korunmak için kule yaptım :D
rüyalarım:
2012-08-03_16.12.10.png

2012-08-03_16.40.25.png

kule :D
2012-08-03_16.55.06.png

crafting table (magra kapaliydi korkudan tnt yle patlata patlata açtım :D )

2012-08-03_16.10.53.png

Ekli dosyalar

• 2012-08-03_16.55.06.png
    2012-08-03_16.55.06.png
    353.7 KB · Görüntüleme: 361

mahmutemrebaşar

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
herobrıne bitek mod olarak gelmiştir herobrine totemi yapmadan bile gele bilir sadece modu yüklemek lazım

mahmutemrebaşar

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
ben herobrıne modu tavsiye etmem bi kere yüklerseniz forge apdate kurtula bilirsiniz herobrıne mod la ev yapamassınız yaparken cıkar ölürsünüz ee anlam nerde tamam korku ama güzel değil

fergus

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
inanmazsanız inanmayın adam intikam için döndü şimdi multiplayer single player heryerde peşimde adam evimi adresimi yaşımı her boku biliyo lan bakın beyler adamlar gercekten dogru sölüyor bende inanmiyordum bi serverime geldi canımdan bezdirdi eğer şunu yapmazsan ailen ölür falan dedi++++ herkeze kölem deyip kendine oto op ve gamemode veriyo server kurucusunun yerine geçiyo

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...