HapSatanİmam ın Nether Macerası

hapsatanimam

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Öncellikle bu hikaye kurgu ürünüdür .Eğer dikkate alırsanız yazcam reservedleri alın
şukuları beğenileri eksik etmeyin 3-4 kişi isterse yazmaya başlıcam

hapsatanimam

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
:D tamam yazıyom iyi dinleyin :D

Bölüm 1 :
HapSatanİmam hapsattığı için camiden ve imamlar kurulundan atılmıştım.Ben , bunlara ana avrat sövdüm sonra bedduam tuttu .ama bu beddua tabi bana geri döndü.Bi tane dünyaya ışınlandım .ilk baş cehennem sandım ödümbokuma karıştı :D .
Sonra DomuzAdamlar gördüm tövbe tövbe, dinimizde zaten domuz haramdır tiksindim ,garip garip sesler çıkardılar ne diyon lan sen mınakodumun dedim ! ağzının ortasına bi tane koydum sonra bu piç arkadaşlarını felan çağırdı çingene gibi toplandılar beni peşlediler , bi kadın pışt dedi gel buraya dedi Bende hemen koştum amına kodumun domuzları lavdan falanda etkilenmiyolar , neyse kadın beni kurtardı ,evine götürdü buranın adı nethermış , .

DEVAM EDECEK :D

LemonHazeThc

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Editleseydin konuyu keşke :D
Edit:Bu arada Küfürlerin bazı Harflerini *la işaretle anlıyoruz zaten çoluk çocuk dolu forum

hapsatanimam

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Bölüm 2 :

Evet en son karı beni kurtardu evine götürdü ,bu karının adı eliks miş half lifetan gelmiş buraya kaçış planları doluydu evi .
Dedim *mına kodumun karısı nabıyon burdadedim
-adın ne
-HapSatanİmam
-tamam beni iyi dinle hapsatanimam burdan beraber kurtulacaz netherda bir kale var teleseksport kalesi orada Wither war onu öldürüp evimize döncez .
Ben tamam dedim ama nası yapcaz ya*rram işte sorun o .
Nese karı anlatıp durdu önce nether çarşısı varmış bilader oraya gitcekmişiz tamam dedim gittik

Çarşıda dükkan dükkan dolaştık bi tane kuyumcu gördük g*y bi kuyumcuydu orda blazenin birine g*tünü veriyodu :D
Dedim dayı nabıyon
görmüyonmu amerika naptımı dedi
-görüyom zaten g*t gitti yazık yaşından utan kötü dede pez**enk dedim azarladım bu olayı herkeze anlatırım bana glowstone ver dedim .Tamam dedi korktu yusuf yusuf oldu moruk hemen . glowstoneu aldık araba yaptık ondan sonra nether telesekport kalesiin yolunu tuttuk

DEVAM EDECEK 3.CÜ VE SON BÖLÜM HEYECANLI OLCAK ÇOK FAZLA :D