(harbiden) Yeni Grand Theft Auto oyunu geliyor, ne düşünüyorsunuz?

bayoreo

the lord of oreos
En iyi cevaplar
11
Ruh hali
Dün Rockstar Games resmi olarak duyurdu, yeni bir GTA oyunu çıkacakmış. Sizce GTA 6 mı olucak yoksa seri başka bir oyunla mı devam edecek?

Açıklama

What’s Next​

With the unprecedented longevity of GTAV, we know many of you have been asking us about a new entry in the Grand Theft Auto series. With every new project we embark on, our goal is always to significantly move beyond what we have previously delivered — and we are pleased to confirm that active development for the next entry in the Grand Theft Auto series is well underway. We look forward to sharing more as soon as we are ready, so please stay tuned to the Rockstar Newswire for official details.

On behalf of our entire team, we thank you all for your support and cannot wait to step into the future with you!

- Rockstar Games

Sırada ne var?

Gta 5'in tahmin edilemez uzunluğunda, bir çoğunuzun bize sorduğu yeni bir GTA gelişmesi olduğunu biliyoruz. Her projemizde, hedefimiz önemli bir şekilde projemizi önceki projemizin daima ilerisine taşımak oldu - ve size yeni Grand Theft Auto serisinin yeni projesinin yolda olduğunu duyurmaktan memnuniyet duyarız. Daha fazla bilgiyi paylaşmayı hazır olduğumuzda paylaşmayı dört gözle bekliyoruz bu yüzden resmi detaylar için lütfen Rockstar Bültenini takip etmeye devam edin.

Ekibimiz adına, hepinize tüm destekleriniz için teşekkür ederiz ve geleceğe sizinle adım atmak için sabırsızlanıyoruz!

-Rockstar Games

(çeviride eksiklikler olabilir);

bu yazı Rockstar Games'in haberinden bir alıntıdır.

Son düzenleme:

SlayerR

Toss a coin to your Witcher
Genel Moderatör
En iyi cevaplar
15
Ruh hali
Bence GTA serisi yıllardır süregelen bir başyapıt olduğundan devam oyunu olarak karşımıza çıkacak. Bir 5-6 sene de onu oynarız diye düşünüyorum. Umarım bilgisayarlarımız kaldırır. :şapka:

krptex451

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
GTA'nın çıkacağına dair bir umudum yok ama, bir ihtimal çıkabilir. GTA 5'in üzerinden 9 sene geçti yahu bi zahmet çıksın

bayoreo

the lord of oreos
En iyi cevaplar
11
Ruh hali
GTA'nın çıkacağına dair bir umudum yok ama, bir ihtimal çıkabilir. GTA 5'in üzerinden 9 sene geçti yahu bi zahmet çıksın
Rockstar aksini iddia etmezse kesin çıkar diye düşünüyorum açıklama da yazdığına göre

BYTH

300 tracks in my Adidas track jacket
Emekli
En iyi cevaplar
17
Zaten yıllardır geliştirildiği bilindiği halde niye şimdi bu kadar hype yapıldığını anlamıyorum.

Bununla beraber çıktığında çok iyi olacağı konuşunda hiç endişem yok ve muhtemelen çıktığında açık dünya oyunları için yeni bir devri başlatacaktır.

Ayrıca oyunun GTA 6 ismi ile çıkacağını düşünüyorum. Artık San Andread, Vice City gibi isimlere ihtiyaçları yok ve zaten öyle bir isimle çıkarsa "yan oyun" izlenimi yaratacağı için kullanmak istemezler. Bu yıl duyurusu yapılacak, 2023'de çıkaracağız diyip 2024'e erteleyecekler. Ünlü oyun basını yazarlarının belirttirkleri bu ve evet muhtemel senaryo bu.

Ha PC'ye 2025-2026 gibi gelir, yine bizim torunlar yaşadı.​