Hard.KonyaCraft.Com | TnT'li Raid Klan savaşları | Enchli Elma Çok Pahalı | Eğlenceli Raid Savaşları

Ahmet Gelir

Mc.KonyaCraft.Com - agelir3
En iyi cevaplar
0
Tnt obsidyeni kaç atışta patlatıyor ?

Sent from my iPhone using Tapatalk
Su korumasına dikkat çekmek amacıyla herhangi bir ayar yapılmadı, varsayılan değerler duruyor.

2015 Eğitim, Öğretim yılı tüm Türk alemine hayırlı olsun, hayırlara vesile olsun.

Güncel

Güncel

Ahmet Gelir

En iyi cevaplar
0
Bunun lapissizini yapıcaktınız noldu?
Geliştirlen NBT Exloid sebebiyle çoğu şey askıya alındı. Exploid'i engellemeyi tam olarak başardıktan sonra yeni kayıtlar açılacak, EggWars, Creative, SkyBlock, Lapissiz Raid Factions Sunucuları eklenecek.

Son düzenleme:

konak

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
premıum hesabımla serverınıze giriş yapamıyorum,baskası tarafından daha once acılmıs malesef.premıum oldugu ıcın baska hesapla giremıyorum.hesabı sıfırlayıp sıfreyı bana verırmısınız.premıum oldugumu kanıtlayabılırım

Ahmet Gelir

En iyi cevaplar
0
premıum hesabımla serverınıze giriş yapamıyorum,baskası tarafından daha once acılmıs malesef.premıum oldugu ıcın baska hesapla giremıyorum.hesabı sıfırlayıp sıfreyı bana verırmısınız.premıum oldugumu kanıtlayabılırım
Premium'un size ait olduğunu kanıtlaman ve isim değiştirme kısmındaki son isim değiştirme tarihini Skype, TeamViewer vs. program yardımıyla göstermen gerekli. Sonrasında hesabınızı size teslim edebilirim.

güncel

Alper_K

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
çok güzele benzwemiyor geliştirilmeli

Ahmet Gelir

En iyi cevaplar
0
çok güzele benzwemiyor geliştirilmeli
Hocam mesaj geçmişinizden anladığım kadarıyla yan hesap açıp tüm sunucuları kötüleyen tiplerdensiniz. Açıkcası sunucuya girmediğinizi düşünüyorum.
Sunucudaki tüm Pluginlerin en ince ayrıntısına kadar özelleştirip Raid ile factions'a yeni bir yorum kattım.
Buna rağmen cidden kötü olduğunu söylüyorsanız, sebebini belirtmeniz gerekirdi.

Son düzenleme: