HardSurvivalCraft | %100 türkçe | 1.6.4 | yenilendi !

erkan4578

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Beyler Server Çok Kötü Artık Hiç İyi Değil Hiç Girip Oynamayın.

Son düzenleme:

MrSahin_

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Adminlerr !
SKYPE DEN CEVAP VERMİYOSUNUZ...
HAKSIZ YERE BAN YEDİM..
ENDİ BULAN ADAMLARI ENDİ CLAİMLERKEN KESTİM VE GANİMETLERİ CHESTE ATTIM.SONRA TEKRAR BAKMAK İCİN CHESTİ AÇTIGIMDA İTEMLER YOKOLMUŞTU HATTA BENİM KENDİ İTEMLERİM ARASINDA BOŞLUKLAR VARDI...
SONRA EVE GİTTİM ADMİNE SOYLERİM DEDİM...
Bİ ANDA RealEpicTomato DİYE BİRİ YANIMA IŞINLANDI DÜZ DİA SETLİYDİ.ELİNDEKİ ENCHLİYDİ ARTIK NE ENCHİYSE...
SONRA SEN NASIL GELDİN LAN DEDİM(bu arada realepictomato topkillste 2.sıradaidi)

CIKTI GİTTİ EVİMDEN SONRA Bİ ANDA BENİ YANINA CEKTİ KESİCEKTİ BELLİYDİ AMA injure defanseless yüzünden kesemedi BEN YİNE EVE GİTTİM SONRA TEKRAR CEKTİ Koruma kalkmıştı.TEK VURUŞTA ÖLDÜRDÜ BENİ BAGIRDIM SV DE NAPIYON FALAN FİLAN SEN ADMİNMİSİN FALAN DEDİM VE ss var speed hacksin ban ! AMA BENDE HİLE FALAN YOK ! YAMUK YAPANLARI SPEED HACK DİYİP BANLIYORLAR NERDE SS GÖSTER !

baran7778

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Adminlerr !
SKYPE DEN CEVAP VERMİYOSUNUZ...
HAKSIZ YERE BAN YEDİM..
ENDİ BULAN ADAMLARI ENDİ CLAİMLERKEN KESTİM VE GANİMETLERİ CHESTE ATTIM.SONRA TEKRAR BAKMAK İCİN CHESTİ AÇTIGIMDA İTEMLER YOKOLMUŞTU HATTA BENİM KENDİ İTEMLERİM ARASINDA BOŞLUKLAR VARDI...
SONRA EVE GİTTİM ADMİNE SOYLERİM DEDİM...
Bİ ANDA RealEpicTomato DİYE BİRİ YANIMA IŞINLANDI DÜZ DİA SETLİYDİ.ELİNDEKİ ENCHLİYDİ ARTIK NE ENCHİYSE...
SONRA SEN NASIL GELDİN LAN DEDİM(bu arada realepictomato topkillste 2.sıradaidi)

CIKTI GİTTİ EVİMDEN SONRA Bİ ANDA BENİ YANINA CEKTİ KESİCEKTİ BELLİYDİ AMA injure defanseless yüzünden kesemedi BEN YİNE EVE GİTTİM SONRA TEKRAR CEKTİ Koruma kalkmıştı.TEK VURUŞTA ÖLDÜRDÜ BENİ BAGIRDIM SV DE NAPIYON FALAN FİLAN SEN ADMİNMİSİN FALAN DEDİM VE ss var speed hacksin ban ! AMA BENDE HİLE FALAN YOK ! YAMUK YAPANLARI SPEED HACK DİYİP BANLIYORLAR NERDE SS GÖSTER !
lan seni her yerde görüyom mal mal sw leri kötülüyon git isin yokmu senin lan

erkan4578

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar Bu Konuyu Açmama Rağmen yeter !

server 6 kere rest atıldı hep emekler gidiyor.çok kötü bir server herkes hack kulanıyor ***** koruması yok adamlar dia set p4 set bile var !

bu serverde oynanmaz beyler başka serverlere gidin emekleriniz boşa gitmesin.

bendeseni14

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Kardeşim serverin resetlenme amacı ahmetguny yüzünden geliyo panele girip gamemode veriyor hem 6kere diel :) kısacasi *c AhmtGuny

erkan4578

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Kardeşim serverin resetlenme amacı ahmetguny yüzünden geliyo panele girip gamemode veriyor hem 6kere diel :) kısacasi *c AhmtGuny

arkadaşım ahmet ile hiç alakası yok ! adamlar hep rest atıyorlar 4 aydır oynuyorum böle beterini görmedim.

ben emeklerim boşa gitsin istemiyorum. duyuru mesajlarında rest atılmayacagı yazıyor. lakin serverde reset eksik olmuyor !

bendeseni14

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ahmetle Alakasi Var Çünkü Servere Gelip Claim,Chestleri Sİliyor Servere Gelip Gamemode Veriyor Mapı Si*iyor Mapı Sıfırlamak Zorunda Kalıyorum :)

Hoblivion

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
her şey Ahmet yüzündendi swde suanda hiçbir sıkıntı yok asla sıfırlanmayacaktır.Her yazılana inanmayın swyi kötülemeye calısıyolar çünkü kıskanıyorlar. ! :D

Kranot

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Abi biraz açıklama filan yapsan resim vb koysan belki girerim

Utho

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
@AhmtGuny Bize Olayı Açıklarmısın? Herkes AhmtGuny Yi Adminlikten Çıkardılar Diye Sen Svyi Silmişsin?

Utho

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Yok bakın olay şöyle.Ben bu sunucuda kurucuydum.Bana davranışlar hor görmeler ezmeler falan oldu bende kendi sunucumu açtım mapımı ve plugin paketimi kullanmalarını istemedim.Onlar beni dinlemediler.Bende sadece "bana ait olanı" mapımı ve pluginlerimi aldım.Geriye server diye bir şey kalmadı.Serveri ben doldurmustum.Aynı zamandada reklamcıydım.Çok amaçlı biriydim yani.Ama bunlar beni kötü kullandı olay böyle anlayacağınız.Ben gidincede ortada server kalmadi.Suanki kurucusu çocuk 8. sınıfa gidiyor.
Anldım Ben Zaten Sen Gittin Ya Artık Pek Online Olmuyo ve Sarmıyo Baya Hata Var

bendeseni14

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Güncel + + + Craftlanabilir Mob Yumurtalari Team Sistemi Eklendi.