Harita nasıl yapılır?|Tüm Detayları ile bir konuda|Çok kapsamlı konu|byDarqKnife

Bu konu süresiz olarak sabitlenmiş.

DarqKnife

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
evet pek ayrıntılı sölemedem ıhııhım bak şöle : mesela mapımızı yaptık mis her şey güzel link falan doğru ama sadice build kötü buildin kötü olması haliylen tabi başlangıçda kötü oluyor ama başlangıca bir minigame koyarsak map kötü olurmu yoksa iyimi olur
Saçma sapan yazma kardeşim anlamıyorum ne demek istediğini.

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Berk51

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Güzel bir konu yararlı olmuş saol

88karbonat88

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0

Baturkmez

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Gerçekten konu başlığı gibi "kapsamlı" olduğunu düşünüyorum. Bilmeyenler için iyi bir rehber olmuş. :)

Kartal476

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ya şu spawnerlarda nasıl zırhlı mob yaratılır lütfen biri sölesin :/ :)

MustafaDemirel

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
ben f3 basıyorum sonra koordinatı alıyorum diyelim x:1 y:2 z:3
sonra command block açıyorum orayada -1 -2 -3 yazıyorum ama daha uzağa atıyor lütfen yardım edin ! :(:(:emin::çakmak::VV:
Merhaba, anladım ki komut blokları hakkında fazla bilgiye sahip değilsin. F3'e basmana gerek yok. oyuncunun ışınlanacağı yeri seçtikten sonra oraya bedrock(gerek yok ama tavsiye ederim) koy. bloğa bakarak T'ye bastıktan sonra yazman gereken ; /tp @p, @a, @r veya @e kullanarak tab+sağ ctrl'ye bas oraya x'i yazacaktır.Boşluk bırak birdaha tab+sağ ctrl yap, oraya y'yi yazacaktır. boşluk bırak tab+ctrl yap oraya z'yi yazacaktır. örneğin kordinatlarımız ; x: 100 y: 50 z: 150

/tp @p 100 50 150 şeklinde olacak - işaretleri en yakın anlamına gelir. eğer sen /tp @p -100 -50 -150 yazarsan en yakındaki 100 blok ötedeki x, 50 blok yukarısı, ve 150 blok arkası yazmış olursun. internette daha iyi şekilde anlatımlar bulabilirsin.

Son düzenleme:

Admicos

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Merhaba, anladım ki komut blokları hakkında fazla bilgiye sahip değilsin. F3'e basmana gerek yok. oyuncunun ışınlanacağı yeri seçtikten sonra oraya bedrock(gerek yok ama tavsiye ederim) koy. bloğa bakarak T'ye bastıktan sonra yazman gereken ; /tp @p, @a, @r veya @e kullanarak tab+sağ ctrl'ye bas oraya x'i yazacaktır.Boşluk bırak birdaha tab+sağ ctrl yap, oraya y'yi yazacaktır. boşluk bırak tab+ctrl yap oraya z'yi yazacaktır. örneğin kordinatlarımız ; x: 100 y: 50 z: 150

/tp @p 100 50 150 şeklinde olacak - işaretleri en yakın anlamına gelir. eğer sen /tp @p -100 -50 -150 yazarsan en yakındaki 100 blok ötedeki x, 50 blok yukarısı, ve 150 blok arkası yazmış olursun.
Başarılar! İki yıllık konuyu hortlattın ve eski temayı kullananların söylediklerini okuyamamasını sağladın!

MustafaDemirel

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Başarılar! İki yıllık konuyu hortlattın ve eski temayı kullananların söylediklerini okuyamamasını sağladın!
düzelttim kusura bakmayın. ve buradaki konular kapansaydı tamamen forumdan silinirdi. eğer metin yazmamısı ismetiyorlarsa mesaj yazma bölümünü kapatabilirler, saygılar.

4732

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Editlemek istediğiniz itemi bulun ve sağ tık ile birlikte aç diyerek paint'i seçin.

Dikkat!!!
Asla bir texture'ı paint ile editlemeyin!
Paint saydam arka planları desteklemediği için texture'ın arka planı beyaz olacak ve bu oyun içinde hiç güzel gözükmeyecektir.

Tavsiyem GIMP 2 yi kullanmanın.

Midoss

Bay Boş
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
düzelttim kusura bakmayın. ve buradaki konular kapansaydı tamamen forumdan silinirdi. eğer metin yazmamısı ismetiyorlarsa mesaj yazma bölümünü kapatabilirler, saygılar.
eski konulara cevap yazmak forum kurallarına aykırıdır

Editlemek istediğiniz itemi bulun ve sağ tık ile birlikte aç diyerek paint'i seçin.

Dikkat!!!
Asla bir texture'ı paint ile editlemeyin!
Paint saydam arka planları desteklemediği için texture'ın arka planı beyaz olacak ve bu oyun içinde hiç güzel gözükmeyecektir.

Tavsiyem GIMP 2 yi kullanmanın.
beta 1.8.1 de dştlemiştim çok güzel olmuştu :D

KesintisizXP

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
omen tonrem ugurcanmka :D minecraft filmleriniz vardı sizin bayağı eskiden izlerdim :p