MasterDuckyH14

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Merhaba ,
Ben MasterDuckyH14 Sizden İstediğim Şey Bana Güzel Haritalar Ve Maplar Önermeniz.
Eğerki Link Koyma Yasağı Var İse Bana Özelden Yazabilirsiniz .
Şimdiden TEŞEKKÜR Ederim..
@MasterDuckyH14

umut_

┌────────────┐ [ 1881 - 193∞ ] └────────────┘
En iyi cevaplar
0
Sunucu Haritalarımı Yoksa Survival - Adv Maplarmı ?

İnanılmaz

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Konu yeri yanlış.Acaba bu kaçıncı uyarım -_-

umut_

┌────────────┐ [ 1881 - 193∞ ] └────────────┘
En iyi cevaplar
0
Tek Kişilik Olarak Oynayabileceğim Haritalar [ SkyBlock Tarzıda Olur Korku Eğlence Adventure ] Hepsi Ama Türkçe Olursa Güzel Olur
Arkadaşın Önerdiği Crypt Dungeon Var Güzel Maptır Cidden Oynadığım En İyi Haritalardan Biri Mmo Tarzı Hafif Bir Harita
Tavsiyem Spawnerlarda Para Kasarak Oyna :p
Spoiler Olacak Ama :p Sonu Böyle Ühühü B)

Birde Önerebileceğim
SkyBlock Dediğine Göre Şöyle Bir Map Var Kendi Mapım İstersen Bakabilirsin Adaya Giriş Çıkış Yerleri Sorunlu Ama Gideri Var SkyBlock Seviyorsan
https://forum.gamer.com.tr/konu/sin...ayer-skyblock-zevkini-yasayin-skycoin.246317/

MasterDuckyH14

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Konu yeri yanlış.Acaba bu kaçıncı uyarım -_-
Daha Beni İlk Defa Uyarıyorsun Dikkatli Konuş . ![DOUBLEPOST=1435614785,1435614714][/DOUBLEPOST]
Arkadaşın Önerdiği Crypt Dungeon Var Güzel Maptır Cidden Oynadığım En İyi Haritalardan Biri Mmo Tarzı Hafif Bir Harita
Tavsiyem Spawnerlarda Para Kasarak Oyna :p
Spoiler Olacak Ama :p Sonu Böyle Ühühü B)

Birde Önerebileceğim
SkyBlock Dediğine Göre Şöyle Bir Map Var Kendi Mapım İstersen Bakabilirsin Adaya Giriş Çıkış Yerleri Sorunlu Ama Gideri Var SkyBlock Seviyorsan
https://forum.gamer.com.tr/konu/sin...ayer-skyblock-zevkini-yasayin-skycoin.246317/

*Önerileriniz İçin Teşekkür Ederim Dostlar*

abdullah2323

BOZKURT
En iyi cevaplar
0
Güldürdün beni dostum.Beni yanlış anlamışsın,Konuyu yanlış yere açanları kaçıncı uyarım dedim.
Adam sonucta destek istiyor kendini kaptirma destek olmayacaksan sus senin gibi atarlilar konu konugezip yer dogrumu diye bakinir işsizligi birak adam forum oyununu getirip buraya acmamis mc ile ilgili bi konuda destek istemis
oneri kismina gelirsek
Yetimhane Korku Mapi