Harry Potter Serverinde Oynamak İsteyen Varsa Bakabilir Konuya

KirazTR

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Öncelikle herkese iyi günler.
Ben Harry Potter serverinde oynuyorum. Ve oynayacak bir arkadaş arıyorum size serveri şöyle kısaca bir anlatayim. Öncelikle oyuna başladığınızda asanızı alıyorsunuz ve Tren ile Hogwarts'a gidiyorsunuz. Daha sonra derslere isterseniz katılabilirsiniz isterseniz ormanda büyücülerle savaşabilirsiniz. Ama sadece büyü ile hasar verebilirsiniz şahsen benim 174 tane büyüm var. :) Her dersi bitirdiğinizde kötüyse 0 akademi kredisi iyiyse 1 akademi kredisi çok çok iyi olmuşsa Ev puanı ve 2 akademi kredisi. Ev puanlarını yıl sonunda toplarlar ve ev kupasını seçerler. 4 tane takım vardır Hufflepuff Slytherin Ravenclaw ve Gryffindor. Ben Hufflepuff'um ve biz kazandık kupayı bu sene :D Her neyse 1 ve 2. yıllarda 1 büyü için 1 kredi 3 ve 4'te 2 kredi, 5 ve 6 3 kredi, 7 ve Mezun 4 kredi. İngilizce bir serverdir ve yetkililerin çoğu büyüktür. Demek istediğim evli olanlar dahi aralarında bulunmakta. :D Dediğim gibi sunucunun mapları karışık ama güzel roleplay sevenler için harika bir server diyebilirim. Eğer oynamak isteyen varsa lütfen skypesini alttan yazsın. Yalnız sunucu premiumdur buna göre giriniz. Ve serveri dolaşmak için yanınızda bir büyücü olmalıdır ki ben size bu konuda rehberlik edeceğim. Bu yüzden ip adresini sadece oynamak isteyenlere vereceğim.
Hepinize iyi oyunlar...