Harry Potter'da En Acımasız 10 Büyücü | HogAcademy

FFHD

orda her kiminleysen, belki sevgilinleysen...
En iyi cevaplar
21
Harry Potter evreninde Ölüm Yiyen'ler en acımasız büyücüler ve cadılardan oluştumakta. Peki, bunlardan hangileri en acımasız?
İşte karşınızda en acımasız on büyücü!

10 - Fenrir Greyback
Bir kurtadam olan bu abimiz, Lord Voldemort'un(onun adını söyleyebilirsiniz, yakında bizi öldürmeye çalışacaktır.) ordusunun başında geliyor. Remus Lupin'i ısıran ve dolunay zamanlarında ise kasabaların yakınına giderek "kurtadam" formunda insanlara saldıran acımasız bir katil.

9 - Nagini
Harry Potter'ın arkadaşlarını ve birçok muggle'ı öldüren Nagini, listemizdeki acımasız katillerden birisi.

8 - Severus Snape
Okulda öğrencilerine uyguladığı bazı uygulamalar onu acımasız bir profesör yapıyor.

7 - Lucius Malfoy
Kendisini safkan olmayan büyücülerden üstün gören Malfoy'ların babası, Dobby'e kötü davrandığı için aslında ilk sırayı hak ediyordu.

6 - Barty Crouch Jr.
Bu "yılan" gibi abimiz, Harry Potter ve Ateş Kadehi'nde Deli-Göz'ün yerine geçmiş(çoközlü iksir) ve Karanlık Lord'un geri dönmesi için elinden geleni yapmıştır.

5 - Gellert Grindelwald
Albus'un sevdiği kişi olmak onu değiştirmemiş olsa gerek. Muggle'ları yönetmek istiyordu ve birçok masum insanı zevk için öldürdü.

4 - Amycus Carrow
Belki de öğrencilere en fazla işkence yapan öğretmen olabilir. Cruciatus Laneti'ni öğrencilere kullandırmaya çalışan bu listemizin acımasız büyücülerinden.

3 - Tom Riddle(biraz korkmuş olabilirim, kabul.)
Seride Harry'nin uzaktan akrabası ve onun en kabuslu düşmanı olan Lord Volde..Tom Riddle, seride büyücülere işkence etmek yerine "Avada Kedavra" lanetini kullandığı için o kadar acımasız değil.

2 - Bellatrix Lestrange
Serideki en sevdiğim karakterlerden olan bu hanım ablamız, kahraman Neville'in ailesine işkence yapması ve birçok insanı öldürmesiyle listemizdeki en acımasız ikinci karakter.

1 - Dolores Umbridge
"Korunması gerekeni korumak zorundayız, gerekeni de mükemmelleştirmek zorundayız. Yasaklanması gereken uygulamaları yasaklayalım!" - Harry Potter ve Zümrüdüanka Yoldaşlığı

Pembe kıyafetiyle ve konuşmasıyla gayet itici olan Dolores, tavırla da bunu kanıtladı. Kendisi öğrencilere verdiği korkunç cezalarla acımasızlığı kanıtlamıştır. Harry'ye verdiği cezayı kim unutabilir ki?

@AdexTR @Cardinal41 @Titanikk @Protokanda @Iskefiyeli18 @Cranky

BorakanT

ben kimim?
En iyi cevaplar
7
Ruh hali
8 ve 7. Maddelerdeki kişiler benim düşmanım olur.

Gutenberg

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Hop hop hop hop hop! Orada dur bakalım genç adam! Bensiz Harry Potter konusu mu açıyorsun? Asla! Harry Potter konulu tonla hikaye yazmıştım, o derece seviyorum. Güzel konu .d

Riaxetr

Şehit mi düştü asker? Cennet koktu da her yer..
En iyi cevaplar
0
Dolores Umbridge tavrı ve hareketleriyle çok gıcık bir insan :ha: