Has Faction Yetkilisini Arıyor!

HasNW

Marangoz
En iyi cevaplar
0
weblogo.png

+15
Ad-Soyad :
Oyundaki Adınız :
Yetkili olarak seçilirseniz sunucuya günlük ne kadar zaman ayırabilirsiniz? :
Doğum Tarihiniz (Eğer, 15 yaşından küçükseniz bu anlaşılacaktır çünkü sesiniz kontrol edilecektir) :
Mikrofonunuz Var mı? (zorunlu): Görev Yaptığınız Sunuclar? :
Neden Biz? :

Play.HasFaction.Com​

Son düzenleme:

OyunOYnarkenSelfie

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Ad-Soyad : Caner Fidan****
Oyundaki Adınız : _FlyHacker_
Yetkili olarak seçilirseniz sunucuya günlük ne kadar zaman ayırabilirsiniz? : Oyun Saatim Değişkenlik Gösterebilir En az 3 Saatimi Ayırabilirim :)
Doğum Tarihiniz (Eğer, 15 yaşından küçükseniz bu anlaşılacaktır çünkü sesiniz kontrol edilecektir) : 2003
Mikrofonunuz Var mı? (zorunlu):Var
Görev Yaptığınız Sunuclar? : Not Aldığımı Pek Sanmıyorum
Neden Biz? : Serverinize Uğradım Doğrusu Sistemler vb. Uğraşılmış görünüyor Gelişeceğinizi düşünüp buna birazda benim katkım olabileceğini sanıyorum

Son düzenleme:

AlpeReyiz

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ad-Soyad : Alper (zorunlu değildir umarım)
Oyundaki Adınız : Nittry
Yetkili olarak seçilirseniz sunucuya günlük ne kadar zaman ayırabilirsiniz? : 6-7
Doğum Tarihiniz (Eğer, 15 yaşından küçükseniz bu anlaşılacaktır çünkü sesiniz kontrol edilecektir) :2003
Mikrofonunuz Var mı? (zorunlu): Görev Yaptığınız Sunuclar? : mic var /\ görev yaptığım sunucluları saymadım
Neden Biz? : forumda sizi gördüm ve katkı sağlayabileceğimi düşündüm

HasNW

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Başvuru sonuçları 30.7.2018 Tarihinde açıklanacaktır.

MasterApp

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ad-Soyad :Bedirhan ****
Oyundaki Adınız :MasterApp
Yetkili olarak seçilirseniz sunucuya günlük ne kadar zaman ayırabilirsiniz? :yaklaşık 8-9 saat arası durabilirim 12ye çıkabilir ve Her gün serverda olurum.
Doğum Tarihiniz (Eğer, 15 yaşından küçükseniz bu anlaşılacaktır çünkü sesiniz kontrol edilecektir) :15.03.2002
Mikrofonunuz Var mı? (zorunlu): Var. Görev Yaptığınız Sunuclar? :GraveGuard-kingnw-ve daha çoğu sunucuda rehberlik ve modaretörlük yaptım(oplu)
Neden Biz? : Çünkü serveriniz çok hoş.Bayıldım.Üslub iyi ve chatte hiç küfür göremiyorum.Açıkçası gayet başarılı bi server.Tebirkler.