HaskMC.batihost.com - 1.8/1.12.x - Mekanik VIP Sistemleri - Barmen - +15 Köylü Takas - GUI Market -

Jueathv1

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Herkese selamlar ben Kağan.
Sunucumu tanıtmadan önce geçmişimden bahsedeyim.

Sunucu ve plugin işlerinde kendi çapımda normalin üstünde bulunuyorum.
Pluginlerimin çoğu spigottan satın alınma.
Exstra özellikler, sistemler biliyorum.
Bu ilk sunucu açılışım deil 6. açışım
Diğer sunucularım bana destek veren arkadaşlarımın
bir yerden sonra destek vermemesi sonucu kapandı!
şu an sadece yetkili benim be her şey benim istediğim gibi
Para sıkıntısı çekmiyorum
Sunucumun ilerleyeceğini düşünüyorum
Şimdi sunucumu tanıtayim.

SUNUCU RAM: 3GB (MERAK ETMEYİN ARTTIRICAM)
SUNUCU KAPASİTE: 175 KİŞİ SINIR
SUNUCU TÜR: HAYATTA KALMA

SUNUCUDA ESTRA ÖZELLİKLER:

- BUGSUZ AÇIKSIZ BİR KREDİ PLUGİNİ VARDIR.
BU KREDİLER İLE OYUNCULAR GUI DESTEKLİ BİR MENÜ YARDIMI İLE
VIP, SPAWNER, YETKİ VB. GİBİ YETKİLER KOLAYLIKLA SATIN ALABİLİYORLAR.

- SUNUCUDA GUI DESTEKLI MARKET SISTEMI VARDIR! ARTIK SIYAH RENKTEKI MARKETLERE SON!
BU MARKET HAVANIZA HAVA KATICAK! RENGAREK BİR MARKETİMİZ VAR.

- SUNUCUDA MADEN EŞYALARI YUMURTLAYAN TAVUKLAR VARDIR! BUNLARI OYUN PARASI İLE SATIN ALABİLİYORSUNUZ!

- +7 ADET RÜTBE VARDIR! BU RÜTBELERİN KENDİNE HAS YETKİLERİ VARDIR.
ÖRNEK: EMEKTAR: FEED,REPAİR,HEAL YETKİLERİ BARINDIRIR.

- GUI MENÜ DESTEKLER BAR MENÜSÜ. BU BARMENDEN SU SATIN ALIYORSUNUZ ŞANSINIZA GÖRE PARA GELİYOR VEYA KAYBEDİYORSUNUZ.

- CMDSING ILE DESTEKLI SLT MAKINELERIMIZDE VARDIR!

SUNUCUYA AİT GÖRSELLER!

2018-08-14_16.53.08.png

2018-08-14_16.53.30.png

2018-08-14_16.53.36.png

2018-08-14_16.53.51.png

2018-08-14_16.54.10.png

2018-08-14_16.54.02.png

2018-08-14_16.53.57.png

SUNUCU YETKİLİ ALIMLARI OYUN İÇİNDEN YAPIYORUM.
İYİ OYUNLAR DİLERİM.
İYİ FORUMLAR..

Schweppes

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Konu Düzeni Berbat
Buildlere Önem Gösterilmemiş
Swde oynanmıyor farm satımı yok ormana claim atamıyoruz kitler yok ormanı kıramıyoz çok eksik var düzeltmen lazım

Jueathv1

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Konu Düzeni Berbat
Buildlere Önem Gösterilmemiş
Swde oynanmıyor farm satımı yok ormana claim atamıyoruz kitler yok ormanı kıramıyoz çok eksik var düzeltmen lazım
Farm satış yerleri düzeltildi. Ormanda ise ufak bir WG hatası mevcuttu sorun giderildi. İyi oyunlar..

Schweppes

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sw Saldırı Alıyor 20 Dkdır jungle biomu arıyordum sw çöktü spawnda doğdum saçma swnin açılmasına daha 2 gün varmış erken açmışsın
jobs plugini çalışmıyor

BAKIMA AL!

Jueathv1

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Sw Saldırı Alıyor 20 Dkdır jungle biomu arıyordum sw çöktü spawnda doğdum saçma swnin açılmasına daha 2 gün varmış erken açmışsın
jobs plugini çalışmıyor

BAKIMA AL!

jobs plugini çalışmıyor

BAKIMA AL!
Sunucu bot saldırı koruması mevcuttur. Jobs plugini hatalı farkındayız onun için oyunculara permission atamadık. Sunucudan çıkınca direkt başlangıç noktasında doğuyorsunuz. Bunun nededi doğada bugda kalırsanız giriş filan yapamıyorsunuz. Bu çekilmez bir çile olduğu için direkt bu yöntemi uyguladıdk. İyi oyunlar.

Schweppes

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucu bot saldırı koruması mevcuttur. Jobs plugini hatalı farkındayız onun için oyunculara permission atamadık. Sunucudan çıkınca direkt başlangıç noktasında doğuyorsunuz. Bunun nededi doğada bugda kalırsanız giriş filan yapamıyorsunuz. Bu çekilmez bir çile olduğu için direkt bu yöntemi uyguladıdk. İyi oyunlar.
Sw gözümün önünde çöktü sen bak ne yaptılarsa çile değil aslında swye girerkenki yere yazman gerek discord ip bu kadar adam bug olduysa gelir zaten bizim emeğimizi yemene gerek yok

Jueathv1

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Sw gözümün önünde çöktü sen bak ne yaptılarsa çile değil aslında swye girerkenki yere yazman gerek discord ip bu kadar adam bug olduysa gelir zaten bizim emeğimizi yemene gerek yok
Itemleriniz filan kaybolmadi. Yanlislik ile reload attik sunucuda cok kisi oldugu icib colsol error verdi ve yeniden baslatti saldiri filan olmadi. Iyi oyunlar.

Ayberk_PvP

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Pluginler çok dikkat çekici değil genellikle bilinen pluginler , konu düzenini birkaç siteden bile yapsanız daha iyi olurdu , builder fena değil 10/4