HasPvP | 1.8.X | BuildUHC | MCSG | Kit Kaydetme | Play.HasPvP.Com

AdanaliHuahwiHasPvP

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Merhabalar!
Biz HasPvP'yiz, türümüzün en iddialı sunucusuyuz.
Temel amacımız kaliteli bir oyun sunmanın yanında vaktinizi keyifli bir şekilde değerlendirmenizi sağlamak.
Bu hedefimize ulaşmamız için gereken tek şey sizlerin desteği, kalan her şeyi biz düşündük.
Bu noktada bizi diğer sunuculardan ayıran bir takım özelliklerimiz olması gerektiğini düşünüyorsanız haklısınız.

# YETKILILER #
KURUCU : AdanaliHuahwi .

Moderator : UgurO_HD .

# SUNUCU BİLGİLERİ #
> Hosting:
Batihost
> RAM: 6GB
> Slot: 50
> Sürüm: 1.8+
> Lokasyon: Türkiye[Bursa]
> Web Sitesi: haspvp.com
> Sunucu IP: play.HasPvP.Com

# SİSTEMLERİMİZ #

< DESTEK >
Sunucumuzda bir sıkıntı yaşadığınız takdirde isterseniz forumlarımız üzerinden oyuncularımızla fikir alışverişinde bulunarak isterseniz
wwww.haspvp.com/destek/ adresinden bizlerle iletişime geçerek sorununuz hakkında yardım talep edebilirsiniz.

< İLGİLİ YÖNETİM >
Sunucumuzda sizinle bir arkadaş samimiyetinde ve sürekli iletişim halinde bulunan bir yönetim ekibimiz mevcuttur. Oyun içi sorunlarınızdan tutun günlük hayattaki sıkıntılarınıza kadar konuşmaya ve sorunlarınızı çözmek için yardımcı olmaya hazırdırlar.

< ADELETLİ OYUN >
Oyun içerisinde bir sorun yaşadığınızda iki tarafı da düşünerek hareket etmek zorundayız. Objektif bakış açımız ile bu mümkün. Fakat bir gerçek var ki çoğu olayda bir haklı bir haksız taraf bulunmaktadır ve her zaman haklı taraf siz olmayabilirsiniz.
Ayriyetten yakında aktifliğine kavuşacak olan hile koruma sistemimiz sayesinde hakkınızın yenmesine karşı durarak adaletli bir oyun sağlamayı hedefliyoruz.

< EĞLENCE >
Kesinlikle, belirrtiğimiz kurallara uyduğunuz takdirde biz sizler için bir yetkili değil bir arkadaş gibi olacağız.
Kimi zaman etkinliklerle, kimi zaman oyunlarla, kimi zaman ise sohbetteki muhabbetlerimiz sayesinde sizlerle keyifli vakit geçireceğiz.

< KOSTÜM DEĞİŞTİRME! >
Sunucumuzdaki Bütün oyuncular dilediği kostümü kullanabilir.

# SUNUCUDAN GÖRÜNTÜLER #

> IP Adresi : play.haspvp.com
> Web Sitemiz : www.haspvp.com

NOT :
Sevgi
ve Saygı çerçevesinde tüm görüş ve önerilerinizi paylaşabilirsiniz.

Son düzenleme:

SonBukucu

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
serverinize alım varmı 7/24 açığım plugin admin mod felan baya serverde oldum isterseniz sizin serverdede olabilirim şu anda serverdeyim

SonBukucu

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
adanalıhuawhi olurmu şu anda serverdeyim mod veya rehber olabilirim ismim:FikretHD3D

serveri açarmısınız?