Hava Deseni Şeysi | Küp Sanatı

Nasıl ?

• Kullanılan toplam oy
    11

bydemir06

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
denizim, yavaş yavaş senden de bir builder olmaya başlıyor mu yoksa duygulandım şu an !
5 yıldır ilk defa bir, desen yapa bildin. ilk defa :(

bydemir06

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ama bu desen hakkında yorum yapacak olursam ! ÇOK KARIŞIK VE BEĞENMEDİM.

Architectus

HATA KODU 404: Üye Bulunamadı
En iyi cevaplar
0
Desen biraz küçük ve çok karmaşık görünüyor lakin ilk kez yaptığını bildiğim için ilk denemen için ortalamanın üstünde yapmışsın desenlerin karmaşık kısımları fazla olmuş ama bir yıldız, kartanesi havası katmış ortaya gelişmen dileği ile iyi oyunlar...

admiraldus

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Desen çok karışık olmuş bu nedenle gözümü kanattın. Renkleri biraz daha açabilirsin ve daha fazla renk kullanabilirsin.

DenizCan_

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Desen biraz küçük ve çok karmaşık görünüyor lakin ilk kez yaptığını bildiğim için ilk denemen için ortalamanın üstünde yapmışsın desenlerin karmaşık kısımları fazla olmuş ama bir yıldız, kartanesi havası katmış ortaya gelişmen dileği ile iyi oyunlar...
teşekkür ederim yorumun için ^_^
Desen çok karışık olmuş bu nedenle gözümü kanattın. Renkleri biraz daha açabilirsin ve daha fazla renk kullanabilirsin.
mimarlık ile aram çok kötüdür kendime asla güvenim olmaz böyle karmaşık bir şey yaptım bu çıktı hoşuma gitti konu actım yorumlarınız beni mutlu etti teşekkür ederim tekrar ^_^

Shrike

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
10/10 ben daha güzel ev yapamıyorum

TheHeist

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Geliştirmeni umarım karışıklığın sebebi renkleri dağınık kullanman koyudan açığa doğru ilerle ve deseni biraz daha geniş yap. Onun dışında güzele benziyor.

DenizCan_

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Geliştirmeni umarım karışıklığın sebebi renkleri dağınık kullanman koyudan açığa doğru ilerle ve deseni biraz daha geniş yap. Onun dışında güzele benziyor.

öncelikle yorumun için teşekkür ederim bu şimdi üzerinde durdugum bir çalışma büyük , resim biraz kötü diger yaptıgım desenler ile cakıştı

Corrupted

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Biraz Daha Geliştirirsen Daha Güzel Olabilir Diye Düşünüyorum.