... Havalı Kızlar ...

hacii_

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
İş çıkışı eshot tam kalkacakken kız geldi yanıma telefonla konusarak geliyor bide oturdu yanıma 40 dakika boyunca son duraga kadar telefonla mı konusulur a.koyayım, kızdaki hava kimsede yok sanki jenniferlopez yok pardon inna :D Hayır Hayır bide konuştukları şey önemli olsa saçma sapan şeyler konuşuyolar. Otobüsten inerken en son duydugum cümle:: "Ayy kapatma ya konuşalım biraz" diyordu. Evdede sabaha kadar konuşmuştur ona şüphem yok saten iş çıkışı yorgun yorgun hiç çekilmiyor :(

EminGny

İşsiz
En iyi cevaplar
0
Nasrettin hocanın fıkrasını bilirmisin ?

Tratsel

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ben öyle şeyleri çok severim :3
Biri konustuğunda bitene kadar yanında durarım :3:3

EminGny

İşsiz
En iyi cevaplar
0
Copy + paste editon gururla sunar:
Bir gün Nasreddin Hoca eve doğru yürüyormuş, bir arkadaşı arkadan seslenmiş "aman hoca gördün mü biraz önce geçen helva kazanı ağzına kadar doluydu". Hoca istifini bozmadan "bana ne" demiş. Arkadaşı, "ama hoca helva kazanı sizin eve gidiyordu, buna ne dersin?" demiş; hoca yine istifini bozmadan "o zaman sana ne?" demiş.
Kıssadan hisse
Kaynakça:
http://www.fikrabul.com/fikrabul/no/3230/sana-ne.htm

hacii_

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ben mesajlaşırlerken yanıma otururlarsa bakıyomuş taklidi yapıyorum gidiyorlar :D
ben izmirde yaşıyorum burada çok fazla kız var hele hele ergenlerle uğraşmak ayrı bi dert biraz sert davranmak lazım bu taktik iyi gibi...

DrzL

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
ben izmirde yaşıyorum burada çok fazla kız var hele hele ergenlerle uğraşmak ayrı bi dert biraz sert davranmak lazım bu taktik iyi gibi...
Aynen denemelisin :D eğer telefonda konuşuyorsa yanına oturduktan sonra bekle biraz kapamazsa kalk ayağı azcık uzaklaş ara sıra kıza tip tip bak

ErenBeyazkurt

WhiteGraphic | Tasarımcı
En iyi cevaplar
0
Yani sonuç?
Herqheshin Thelephon qhonushmashına qhimse qharıshamaz

Praetorian

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
*Sn bnmi dinlysn slk .s .s* diyip o cırtlak sesi ile *vağ vağ vağ* diye bağırmadığına şükret :D
Ekleme : *Sn bnmi dinlysn slk .s .s* demez (diyemez) de *Son bono mo donloyosoon* der onlar