HavocMC | 1.8 - 1.12 | HILELI | Rütbe | Kasa | Efsun | Eventler | Ihale | Takas | Kafa | VE DAHASI!!

junitre

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali

IP Adresi: HavocMC.Batihost.Com
Sürüm: 1.8 - 1.12
Hosting Firması: Batihost

✓ Serverimizde ban yemeden hile kullanabilirsiniz!
✓ Envanterinizde 320 lapise,elmasa,zümrüte,altına ulaştığınızda otomatik olarak satılıp fiyatı size verilecektir.
Her konuda bilgiye sahip,eğlenceli ve en önemlisi adil yetkililerle birlikte oynayacaksınız.
Sosyal medya hesaplarımızdan da ayrıca destek alabilirsiniz.
Düşmanlarınızı öldürünce kafaları düşmektedir.Böylece kafa koleksiyonunuzu herkese gösterebilirsiniz!
✓ Rütbe sistemimizle para ödeyerek rütbe atlayabilirsiniz!
✓ Kasa sistemimizle lapisten düşen LapisCoin'lerle kasa açabilirsiniz!
✓ Lapisten düşen eşyaları birleştirerek değerli aletler alabilirsiniz!
✓ Her akşam belirli saatlerde birbirinden farklı eventlerle çok eğleneceksiniz!
✓ İhale sistemimiz ile eşyalarınızı açık arttırma ile satabilirsiniz!
✓ Takas sistemimiz ile başkalarıyla eşyalarınızı değiş tokuş yapabilirsiniz.
✓ Birbirinden farklı kelime oyunlarıyla para kazanabilirsiniz!
✓ Birkaç mimari dışında tüm mimariler şahsım(Junitre) tarafından yapılmıştır.Başkasının yaptığı mimariler en yakın zamanda düzeltilecektir.

Kurucular:
Junitre - Lockic

Sunucunun Instagram Adresi: https://www.instagram.com/havocmc/

Son düzenleme:

vedatygt

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ne Sunucusu Kaç RAMı Var Siteniz Varmı DC niz Varmı Warp Menüsü Flanda Olsaydi İyi Olurdi Bence
İyi Bir Sunucu Ama Gelişmeniz Lazim

junitre

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Konu düzeni güzel 6/10
Değerli yorumunuz için teşekkürler,4 puanı nereden kırdığınızı söylerseniz gelişebilmemiz adına bir katkı olur.
Ne Sunucusu Kaç RAMı Var Siteniz Varmı DC niz Varmı Warp Menüsü Flanda Olsaydi İyi Olurdi Bence
İyi Bir Sunucu Ama Gelişmeniz Lazim
Discord sunucumuzu konuya eklemiştik,ancak kabul edilmedi editörlerden kaynaklı,warp menüsü değil de,warpların fotoğrafını attık çoğu konu da olduğu gibi ayrıca sunucunun Faction olduğu konu başlığından belli olmalı.Değerli yorumunuz için teşekkürler.

NevTRius

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ben Atmadığım halde Neden DDOS atıyon diyip ana avrat sövüp banlamak :/

junitre

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Kardeşim apaçık DDoS attınız servera,girdiğin de atılan ddos isimleri vardı authme de gözüküyordu,Authmeyi en fazla 1 kişi girebilir ayarlamamıza rağmen girip DDoS atmıştın.Zaten banı attıktan sonra ddos gelmedi nedense,sizin gibilerin her zaman amacı yeni açılan serverların adını karalamaktır,ana avrat sövdürtüp bunu becerdin de.

NevTRius

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Banı attıktan sonra DDOS gelmedi :/ bana atılan banla gelen ddosun hiçbir alakası yoktur.Ve eminimki benden sonra elbet gelmiştir.

junitre

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Konu Güncel+

Konu Güncel+

Kneki

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Konu Güzel Puan : 6/10
Puan kırdığım yerler:
Konuda eksik noktalar var. Discord vb. şeyleri vermemişsiniz
Sistemler gerçekten normal geldi bana kendiniz yeni birşeyler ekleyebilirsiniz.

Sunucuya gelmedim daha warpların hepsini görmedim konuda belirtseniz bence daha iyi olur.

junitre

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Değerli yorumunuz için teşekkürler.
Konuda eksik ne tür noktalar var,ayrıca Discord suncumuzu neden yazamadığımızı yukarıda yazmıştım.Sistemler için de bir kaç yenilik gelecek sadece server'a ait olan.Warpların çoğunun fotoğrafını attık.Daha fazlası gereksiz yer işgal eder gibime geldiği için atmadım(spoiler içinde olsa bile)

Sunucumuz aktiftir,herkesi bekleriz!

Güncel+

Bugün rehber alımları olacaktır!

Konu güncel!

Whoobies

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
konu tasarımı güzel ancak gereğinden kısa geldi biraz daha bilgi verilebilirdi .Başarılar!

junitre

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
konu tasarımı güzel ancak gereğinden kısa geldi biraz daha bilgi verilebilirdi .Başarılar!
Değerli yorumunuz için teşekkürler! Dikkate alacağım.
Serverde Daha combat log yok :/
Serverda combat log var,eksik hiçbir şey yok.İşin tuhaf yanı,biz seni banlamamış mıydık ya?

Konu güncel

Konu güncel +

Server artık hileli! Hile kullanabilirsiniz.(Hile kullanıp banlanan hesaplar affedildi.)

ArcSoro

Marangoz
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Kardeşim apaçık DDoS attınız servera,girdiğin de atılan ddos isimleri vardı authme de gözüküyordu,Authmeyi en fazla 1 kişi girebilir ayarlamamıza rağmen girip DDoS atmıştın.Zaten banı attıktan sonra ddos gelmedi nedense,sizin gibilerin her zaman amacı yeni açılan serverların adını karalamaktır,ana avrat sövdürtüp bunu becerdin de.
authme de ilk defa ddos algılama özelliği gördüm üstelik ddos tek bir makine üzerinden atılmaz Dos tek makine üzerinden atılır lütfen doğru kullanalım terimleri

TReaperTR

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Hile serbest olan sayılı sunuculardan :/ aslında bir yönden de mantıklı geliyor (Ne diye anti hackle uğraşiyim ki açsınlar tepe tepe kullansınlar)