HavocMC | 1.8 - 1.12 | HILELI | Rütbe | Kasa | Efsun | Eventler | Ihale | Takas | Kafa | VE DAHASI!!

junitre

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
authme de ilk defa ddos algılama özelliği gördüm üstelik ddos tek bir makine üzerinden atılmaz Dos tek makine üzerinden atılır lütfen doğru kullanalım terimleri
Authmenin ddos algılama gibi bir özelliği yoktur,düzgün okursanız neyi kastettiğimi anlatsınız.Ayrıca ben DDoS tek bir makine üzerinden atılır dememişim.Terimleri kullanacak olursak hatrı sayılır bir geçmişim var bu konuda,merak etmeyin.
Konu güncel.

kreatif

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Böyle giderse sunucunuzda ciddi insanlar olmayacak; hileli lapisli vs. olduğundan insanlar sadece deney yapmak için kullanacaklar! Böyle bir sunucu işe yarar, fakat; kimsenin ciddi ve hevesli olmadığını bilmenizi isterim.

Herkes hilesini açacak, sinrini bozacak, aile ortamı asla ama asla oluşmayacak! Hilelerin deneneceği, havaların atılacağı, videoların çekileceği, iki gün sonra gidileceği, olgun kitlenin yüzüne bakmayacağı bir sunucu yolundasınız. Bu yoldan acilen geri dönün!

Amacım baltalamak değil; hatırlatmak! Sunucunuzun deneysel olduğunu unutmayın ve deneyler can yakabilir!

"Hileli & lapisli" işini olgun bir kitle için bir daha düşünün! Başarılar:şapka:

Son düzenleme:

junitre

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Yorumunuz için teşekkürler! Server güncellendi!

junitre

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Yorumunuz için teşekkürler! Server güncellendi!

junitre

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bu tarz bir şeyde bot olacağını sanmıyorum,dosya indirmem vardı,dolayısıyla yavaş olduğu için iki kere atmış yazdığımı,sizde hızlı geri dönüş yapınca.

SM-C9000 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

kreatif

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Bu tarz bir şeyde bot olacağını sanmıyorum,dosya indirmem vardı,dolayısıyla yavaş olduğu için iki kere atmış yazdığımı,sizde hızlı geri dönüş yapınca.

SM-C9000 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Tamam tamam :D Güncelleme notunu bekliyorum dediğim gibi. Neler değişti yaz bence.

NevTRius

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Server Kapancak mıııı :( çok üzüldüm böyle güzel serverin kapanmasına ^_^