Hayat nasıl gidiyor?

cooleyhopper

Human Resources
Site İK Yöneticisi
En iyi cevaplar
0
Şu sınav geçsin rahatım, şu ödevi bitireyim rahatım, mesai bitsin rahatım, hafta sonu gelsin rahatım diye diye hayatı geçiriyoruz. Fark etmesek de sürekli bir koşuşturma halindeyiz. Bazılarımız bu koşuşturma içinde kendini kaybetmiş sürükleniyor, bazılarımız da dayanamayıp hayatı boş vermiş durumda. Peki siz hangisisiniz? Hayatınız nasıl gidiyor?

Aslında baktığımız zaman, yarın hatırlamayacağımız şeyler için bugün canımızı sıkıyoruz. Hayatı dolu dolu yaşamak yerine gündelik dertlerin peşinde sürükleniyoruz. Şu an ne işiniz varsa bırakın, güzel bir şarkı açın ve en azından 3-4 dakikalığına yaşadığınız andan keyif alın ve bu konunun altında mesajınıza ek bir de şarkı bırakın.

İş, güç, ödev, sınav bunlar geçici şeyler. Anın tadını çıkartmayı ve gülümsemeyi unutmayın. :aşık:

Exo

Gray
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Hayat fırtınalı bir okyanus, ben ise ufak bir teknede bu coşkun okyanus içinde kürek çekmeye çalışmakta. Hava bir gün düzelir belki kim bilir? Belki de kaderidir insanın, onu o yapan. Yaşanması gerekiyorsa yaşıyoruzdur belki de, belki de bir toz tanesi kadar değerimiz yoktur evren için. Ama her şeye rağmen tek önemli olan anı yaşamak, tekrar ve tekrar...

DIO

⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Hayat işte böyle geçiyor;

mahmud118

Are you?
En iyi cevaplar
4
Ruh hali
(: 3 Paragraf yazıyorsun; CTRL + A yapıp DEL'e basıp, ters bir gülücük koyuyorsun. Bu koşuşturmada ben hangisi miyim? Sanırım sadece bir seyirciyim. Ne boşvermişim ne de koşuşturma içersinde.

Son düzenleme:

TrackTerzi

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Hayat CS:GO oyunundaki deagle gibi gidiyor. Nereye ateş etsem farklı yere gidiyor. Bu sebepten dolayı pek amaçlarımı gerçekleştiremiyorum.

• Beğen
Reactions: DIO

ByErenThe

Yalnızlık tek kelime, söylenişi ne kadar kolay.
En iyi cevaplar
0
Sınav var,Ödev var,Ezberelenicek şiir var,açılıcak konu var,Aşk var daha ne olsun?

Swuupie

son cosas de la vida
Emekli
En iyi cevaplar
0
Hayat çok güzel gidiyor. Gerçekten çok güzel gidiyor...

z0rinizm

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Öyle işte evden işe işten eve evden okula okuldan eve evden işe işten eve diye gidiyor hayat. Sınav telaşı, gelecek kaygısı falan derken yine her şeyin berbat olduğu ana, bilgisayarın başına dönüyoruz. Beynimizin dört bir yanında nöron ağlarıyla seyahat eden hayallerimiz gerçekleştirilmeyi bekliyor. Umarım işler bizim için iyi gider. Yoksa büyük sıkıntı.