Hayatımı ForumGamer yönetsin!

Sizce hayatımımın yönetimini Forum Gamer kullanıcılarına bırakmalı mıyım?

• Evet

Kullanılan: 9 75.0%
  • Hayır

Kullanılan: 3 25.0%

• Kullanılan toplam oy
    12
  • Anket kapatılmış .

PASCIA

Eren Bülbül
Oyun Geliştirici
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
1614775699346.png

Hayat zor bir maraton. Özellikle seçim yaparken karar almak korkulu bir süreç olabiliyor. Benim için de böyle.(20,Erkek,Öğrenci)

Ancak öğrendiğim bir bilgi kararlarımı nasıl aldığımı değiştirebilir. Swarm intelligence, yani topluluk zekası kararlar alınırken bireylerin değil belirli bir topluluğun kararlarının ortalaması alındığında daha iyi sonuçlar alındığını gösteren bir teoridir. Bu teoriyi ve forum gamer topluluğunu kullanarak hayatımda aldığım kararları daha iyi seçeceğimi düşündüm.

Bu yolda benimle aynı fikirde olanlar kendi "hayatımı yönet" konularını açıp kararların alınmasına yardımcı olabilir.

Yolculuğumun ilk sorusu ile bu fikrimi uygulayıp uygulamamak. 5 Gün sonra sona erecek anket "Evet" olarak sonuçlanırsa hayatımı anlatıp seçimlerimi sizin görüşünüze sunacağım. Farklı fikirler sunmak isteyenler ise yorum yapabilir.

SlayerR

Toss a coin to your Witcher
Genel Moderatör
En iyi cevaplar
15
Ruh hali
Yani ne desem bilemedim. :ci:
Yardımcı olmaya çalışırız. Ama hayatını bir domatese emanet etmek ne kadar mantıklı olur orasını pek bilemeyeceğim. :caktirma:

FFHD

orda her kiminleysen, belki sevgilinleysen...
En iyi cevaplar
21
Ekli dosyayı görüntüle 192923

Hayat zor bir maraton. Özellikle seçim yaparken karar almak korkulu bir süreç olabiliyor. Benim için de böyle.(20,Erkek,Öğrenci)

Ancak öğrendiğim bir bilgi kararlarımı nasıl aldığımı değiştirebilir. Swarm intelligence, yani topluluk zekası kararlar alınırken bireylerin değil belirli bir topluluğun kararlarının ortalaması alındığında daha iyi sonuçlar alındığını gösteren bir teoridir. Bu teoriyi ve forum gamer topluluğunu kullanarak hayatımda aldığım kararları daha iyi seçeceğimi düşündüm.

Bu yolda benimle aynı fikirde olanlar kendi "hayatımı yönet" konularını açıp kararların alınmasına yardımcı olabilir.

Yolculuğumun ilk sorusu ile bu fikrimi uygulayıp uygulamamak. 5 Gün sonra sona erecek anket "Evet" olarak sonuçlanırsa hayatımı anlatıp seçimlerimi sizin görüşünüze sunacağım. Farklı fikirler sunmak isteyenler ise yorum yapabilir.
Forum kullanıcılarını az çok tanıyorsam cevabım belli zaten. eheheh

Shrike

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0

BorakanT

ben kimim?
En iyi cevaplar
7
Ruh hali
Daha ilk günden 980 takla at diyecek kişiler çıkacaktır. Hayır.

Zorinkun

Blaze Yokedici
En iyi cevaplar
4
Ruh hali
anlamaktayım

Daaydreamer

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
3
Facebook ürünlerini ve özgür olmayan yazılımları kullanarak başlayabilirsin.

Son düzenleme: