Hayatınız Boyunca Yaptığınız En Büyük Kerizlik

Breakthrough

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Selam gamer.com.tr ailesi!

Size yönelttiğim soru tamda başlıkta yazdığı gibi.
Hayatınız boyunca yaptığınıza en çok pişman olduğunuz, yaptığınız için üzüldüğünüz şey nedir?

Benim olayım pek büyük değil, 5 6 seneye yakın Chrome kullandım. Pişmanım.

Neyse, sizin cevaplarınızı bekliyorum.

Cevaplarınızı yazarken forum kuralları çerçevesinde yazınız. Aksi taktirde olacaklardan ben veya yönetim sorumlu tutulamaz.

FFHD

orda her kiminleysen, belki sevgilinleysen...
En iyi cevaplar
21
Sevdiğim kıza direkt "Benimle çıkar mısın?" demek.

Kovalski

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
çocukluğumda vurduğum için üzüldüğüm bi kaç kişi başka yok :D

Pledix

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Benimki bayağı rezil bir şey ya :(
Bir gün yolculuktaydık ara verdik mola yeri gibi bir yere gittik.
Düşüncesizce davrandım orada bir korkuluk vardı, korkuluğun demirleri arasına kafamı soktum.
Ulan bi baktım çıkaramıyorum sonra sakinleştim nasıl kafamı soktuysam oraya geri çıkardım :)

admiraldus

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Pasta cilanın anlamını, arabaya pasta sürülüp sonra yıkanması gibi bir şey sanmak. ( Uzun süre... )

Majorapex

Marangoz
En iyi cevaplar
0
2012-2013 Yıllarında yabancı minecraft sunucularına makine üzerinden ağır saldırı yapmak. Sonuç, 200'e yakın sunucu çöktü. 20'si kapandı. Ve 50TL'lik sunucum kapatıldı.

SheepNetwork

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Minecraft'dan;
Evvel zaman içinde kalbur saman içinde CraftRise adlı sunucuda.
Freecam açıp sunucudaki ada warplarını geziyordum.
Bir warpa baktım adam tabela "zorlama evlat :)" yazmış.
Bende freecamla geçerken arkasından kapının tabela olduğu taraftan sağ tıkladım 2 kere ve 5m kaybettim.

OlymmC

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Kazıkazan oyununu bilirsiniz, gece saat 22.00'da gezerken bir tanıdık abiyi gördüm ve elinde 5-6 tane kart kalmıştı. Tam para verip alacakken abi " bu saatte bir şey çıkmaz " dedi ve bende ona uydum. Yaklaşık 10 dakika sonra başka bir adam gelip tam benim istediğim kartı seçip tam tamına 100.000 TL , YÜZ BİN TL, Y Ü Z B İ N T L çıkardı ve bende abiye sövüp orayı terkettim.

holyg

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Kazıkazan oyununu bilirsiniz, gece saat 22.00'da gezerken bir tanıdık abiyi gördüm ve elinde 5-6 tane kart kalmıştı. Tam para verip alacakken abi " bu saatte bir şey çıkmaz " dedi ve bende ona uydum. Yaklaşık 10 dakika sonra başka bir adam gelip tam benim istediğim kartı seçip tam tamına 100.000 TL , YÜZ BİN TL, Y Ü Z B İ N T L çıkardı ve bende abiye sövüp orayı terkettim.

şansa bak bee :(