Haber Hayatta Kalanların Sır Kitabı.

AdexTR

Muvaffakiyetsizleştiriveremeyebileceklerimizdenmiş
Emekli
En iyi cevaplar
98
Ruh hali

Merhaba!

Mutlulukla ve biraz da yorgunlukla geçen bir konferans: E3'den (Electronic Entertainment Expo 2016 Konferansı) çıkış yolunda ne planlanır? Tabii ki de eve vardığınızda su ısıtıcısını, demli bir yorgunluk çayı yapmak için musluk suyla doldurmak. :cay: Bu arada bacaklarınızı uzatıp bir şeyler okumak da iyi bir fikir olabilir.

Yaygın kitapçık projelerinden bildiğiniz gibi, Mojang da sizin gibi okumayı çok seviyor. (Okumayı sevdiğinizi umuyoruz. :() Bu kitapçıktan daha iyi rehber olan ve zevkle okuyacağınız başka kitapların çok da fazla olmadığını düşünüyoruz. Piyasaya sürülen yeni proje: Hayatta Kalanların Sır Kitabı. (The Survivors’ Book of Secrets)

Aksine, diyelim ki "Ulysses" (bir kitap) gibi okunması çok zor bir kitap olsun. Hayatta Kalanların Sır Kitabı, iksir fırlatmanın inceliklerinden, savaş anındaki hasarlardan nasıl korunabilceğinize, koruyucu golemleri nasıl yaratabileceğinizden, lav ve suyu nasıl etkin kullanabilceğize ve yaratıklarla savaşınızı nasıl mümkün kılabilceğinize kadar neredeyse her şeyi size söyleyebilir.

Aslında bu kitap, Alfa sürümünden beri Minecraft'ın bünyesinde olan -yani oyunun uzmanları olan kişilerden oluşan- bir ekip tarafından oluşturuldu. Taktik hazinesi olan bu kitabı kolunuzun altına sıkıştırdıktan sonra Minecraft dünyalarında dolaşmak belki de daha güvenli olabilecek. Bu arada, kitapçığın oldukça güzel göründüğünü de söylemiş olalım. Görmek mi? Ha! İşte herkes için ufak bir ön gösterim:

Kitapçığa göz atmak için TIK!

Kitap kurtlarına buradan selamlar. Sadece keyfini çıkarın! Yakın zaman içinde kitabın Türkçe halini de ülkemizde görebiliriz.

Sağlıcakla kalın, Ahmet.

Waffleinstein

şüşko insan
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
3 sterlin gibi cüzi bir rakamdan çıkarmışlar satışa. Bize de almak düşer :)

aradabir007

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Kargoyla birlikte 50-55 liraya denk geliyor. Amazon'dan çok uçuk kargo ücretleri verip birçok sipariş vermiş birisi olarak şahsen buna vermezdim. Alacaksanız da İngilizce biliyorsanız Türkçeye çevrilmesini bekleyip almak gibi tavsiyeleri dikkate almayın. İngilizcesini alın.

Waffleinstein

şüşko insan
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Birde kargosu var onun, bence kitabın türkçeye çevirilmesini bekleyip öyle al. :)
Aynen şu an aklıma geldi amazaon'dan gelen bir ürünün kargosu... Ancak amazon.co.uk olduğundan biraz daha az bir kargo ücreti isteyeceklerini düşünüyorum.
Ayrıca orijinal versiyonunu okumakda da fayda var.

Crowley07

Nether Yerlisi
Site Yöneticisi
Site Danışmanı
R. Sorumlusu
En iyi cevaplar
0
Aynen şu an aklıma geldi amazaon'dan gelen bir ürünün kargosu... Ancak amazon.co.uk olduğundan biraz daha az bir kargo ücreti isteyeceklerini düşünüyorum.
Ayrıca orijinal versiyonunu okumakda da fayda var.
Kitabı alıp okuyacak olan sensin tavsiye verenin cebinden çıkmaz para :)

Jacops

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Türkiye de kitap okuma oranı belli MineCraft oyuncuları sayesinde bu oran çoğalır.

CollapseBL

建築倒塌
En iyi cevaplar
0
Düzgün bir kitap almak varken bu kitabı alan kişilerin olması üzücü. Zaten oyunu biliyorsunuz. Ne gereği var ki?
Aşırı gereksiz dediğin gibi katılıyorum

Türkiye de kitap okuma oranı belli MineCraft oyuncuları sayesinde bu oran çoğalır.
Benim günlük en az 40dk boyunca kitap okumam lazım okumazsam vücudumda bir eksiklik istiyorum münasip olmayan organın olmaması gibi

Uchiha_Madara

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Aşırı gereksiz dediğin gibi katılıyorum

Benim günlük en az 40dk boyunca kitap okumam lazım okumazsam vücudumda bir eksiklik istiyorum münasip olmayan organın olmaması gibi
40 dakika mı. Ben başlayınca en az bir buçuk saat :( Neyse ki okumayınca öyle de bir eksikliğe kapılmıyorum :D