********* > Hayatta kalma sunucusu - EKİP KURULUYOR, İÇERİ!

Greyder

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Ruh hali

Merhaba arkadaşlar, ben Mehmet. Bugün, şu an, şimdi, bu konumuz'da "Hayatta kalma" sunucumuz için yetkili alımı için bi' kaç duyuru ve bilgi'de bulunacağım Allah kısmet ederse. Bu yetkili alımlarımız'ı sunucumuz için kaliteli ve sağlam Ekip kurmak için'dir. Sunucumuz'un kadrosun'a girmek fazla kolay değildir, sizler'den bi' kaç bilgiler isteyeceğiz. Başvuru olmak için "Başvuru Sitemiz"den kolayca başvuru yapabilirsiniz,

Elbette, ekibimiz'de yaşı küçük olan biri olucaktır buda en az 15 yaş olucaktır. Akıl yaşta değil başta'dır ama bu Minecraft için geçerli değil, maalesef (Kötü anlamayınız.)
Sunucumuz inşallah eskisi gibi efsane bi' survival sunucu olmaya geliyor, bunu hedefliyoruz. Bize gelen yetkililende bu düşünce ile bizim aramız'a katılması ön görülür. Ekibimize katılmak için bazı şartlarımız mevcuttur örnek olarak; Telefon numarası (Şuanlık şart değildir ama iler kii zamanlarda şart olucaktır)

Sunucu Versiyon : 1.7 / 1.8
Sunucu IP Adresi : YAKINDA...
TeamSpeak3 IP Adresi : YAKINDA...
Web Site : NirvanaTR.net/basvuru

REKORUMUZ (2 ay önceki) 124 ONLINE;

Alınacak yetkili listesi;
- REHBER
- MODERATÖR

- Skripter
Başvuru sitemiz'de "Yetki seçiniz" bölümün'de skripter bölümü eklenicek ama şuanlık siz Moderatör'u seçin ve açıklamaya "Skripter olmak istiyorum" yazın ve skripter bilgilerinizi yazın. Telefon numarınız var ise vermenizi tavsiye ederiz, eğer şuanlık veremiyorsanız ise ileride şart olucaktır. Bilginiz olsu ona göre başvuruda bulunun.
Başvuru sitemiz;
http://*********.net/
NOT: Buradan başvuru yapınız, başvuru yaptığınızda konunun altına yorum olarak bildirin lütfen.

HAYIRLI GÜNLER...

EfeAyaz

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Rehber Olabilirim İstersen
Oyundaki adım: İsnaKez

Rehber Olabilirim İstersen
Oyundaki adım: İsnaKez

EfeAyaz

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Tamam
Giriyorum

Gönderdim lütfen bAKINIZ

aDIM kAAN DELİGOZ

Greyder

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Tamam
Giriyorum

Gönderdim lütfen bAKINIZ

aDIM kAAN DELİGOZ
Peki, hemen bakıyorum.

Kaan, skype adresiniz yok? Ben size skype üzerinden ulaşmam gerek. Zaten ulaşmayada gerek yok, yaşınız yetersiz.

Maalesef, alınmadınız. Skype adresi yok ve yaş yeterli değil. (En az 15 yaş)

WhyCoconut

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
sunucunuzun videosunu çeksem ben bir şey kazanırmıyım? kanalımda 330 abone var ve yaş 13

ProMcciler

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
arkadaşlar sakın başvurmayın kazıklıyolar bunlarda böle işte beni kazıkladılar sakın gitmeyin başvurmayında bunlar kötü sunucu sakın başvurmayın :(

Son düzenleme: