Hayatta kalmanın savaşını ver !Çeteler,Rütbe,Koth,Sandık Eventi, 1.12.2 Survival EMEK server Atraksiyon

TonTon15647

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Untitled-3.jpg

Hayatta kalabiliyorsan, bileğinin gücüne güveniyorsan sunucuya gel!

Untitlasfsaed-3.jpg

1 Mayıs 2018 tarihinde serverimizi oyunculara açtık, O günden itibaren daha iyi bir oyun keyfi vermek için tüm ekibimizle beraber uğraşıyoruz. Sunucunun sahibi ve kurucusu olarak ben Cazim(20) sizlerin oyun içinde sorunlarıyla ekibimle beraber ilgilenmekteyim. Sunucuyu kurma sebeplerimden biri en üst sürümde en iyi hayatta kalma eğlencesini oyuncuların tatmasıydı. Hile koruma eklentilerine her ne kadar güvensekte, yetkililerimiz görünmez olarak sunucuda oyuncuların yaptığı işlere bakmaktadır. Kısaca sunucu ve kendimden bahsettim. Şimdi özelliklere geçelim.

Untitl23ed-3.jpg

Maddiyat konusunda hiçbir sorunumuz olmadığından; Aldığımız sanal sunucuyu en iyi özellikleri ekleyerek kiraladık. Peki bu sanal sunucudaki özellikler nedir ?
v2-65726-1_medium.jpg
8 GB RAM
indir.jpg
100 Slot
cpu.jpg
4 CPU

(Slot değişkendir, istediğimiz kadar arttırıp azaltabiliriz) Sunucuda uyguladığımız belli başlı kurallar mevcut. Bu kurallara uymadığınız taktirde cezalarla karşılaşabilirsiniz. Bu kurallar şunlardır;
RDbQqZ.png

oV09v7.png

j6XjZj.png

Y6qJ0j.png

2an5AN.png

Untitled23-23.jpg

--- Sunucuda ki sanal pazar ile kendi eşyanızı satabilir, başkasının sattığı eşyayı alabilirsiniz. Bu nasıl işler ?
/ah komutunu girerek ulaştığınız pencerede alabileceğiniz eşyalar bulunmaktadır. /ah sell {miktar} komutu ile tuttuğunuz eşyayı satabilirsiniz /ah bid {miktar} komutu ile tuttuğunuz eşyayı açık arttırmaya koyabilirsiniz

---/menu ile hızlıca menülere ulaşabilir, server hakkında çoğu bilgiye erişebilirsiniz.

---Market warpımız olmadığı için daha uygun olacağını düşündüğümüz /market komutuyla çalışan sanal market sistemimiz vardır.

---Çete sistemiyle başka oyuncular ile ittifak kurabilir, diğer çetelere karşı savaşabilirsiniz /gang help

---Sunucuda eğlence olması bakımından evlilik eklentisi yükledik. Sunucu da beni gördüğünüzde (Cazim) söyleyebilir, sizde evlenebilirsiniz.Evlilikle evli sethome u çekebilirsiniz.Direk olarak eşinize ışınlanabilirsiniz.

---Günlük saat 19:30 da kutu eventi olup bu kutulardan yüksek seviye zırhlardan, paraya kadar her şey bulunuyor. /warp kutu

---Sizler için bir de özel sandıklar ekledik. Bu sandıklar ne mi? Bize oy vererek ya da marketten elde ettiğiniz anahtarlar ile birbirinden güzel eşyalar çıkarmanıza olanak sağlayan bu sandıklardan 4 adet bulunmaktadır. /warp kasa

Serverimizin özellikleri az çok bunlardır.Hadi siz de bu eğlenceye katılın

IP Adresi: atraksiyon.batihost.com
Site: atraksiyon.bati.host

atraxiyon2.gif

Son düzenleme:

Joe12

SpaceCraft Survival
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Güzel sunucuya benziyor. Başarılar dilerim.

Rezznov

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Emek derken :D keskinlik 7 vip kiti 12 golem spawner 100m para hepsi emek ve hard survival başarılar.

Schweppes

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sayfa Düzeni Geliştirilmeli

TonTon15647

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Emek derken :D keskinlik 7 vip kiti 12 golem spawner 100m para hepsi emek ve hard survival başarılar.

Evet emek. Serverde dediğiniz kişi 7/24 aktif oyuncu. Para kasımı zor ki kasabilenler için bile market fiyatları pahalı iki dakika servere girip çıkıp yaptığınız yorum ve iyi dilekleriniz için teşekkürler.

Sayfa Düzeni Geliştirilmeli

Forumun azizliğinden dolayı yapmış olduğum asıl konu tasarımını ekleyemiyorum.Yoksa gayet güzel düzen içinde olucaktı.

Yahya0211

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucunun konu düzeni güzel Buildinizin çekimlerini değiştirirseniz daha güzel olur
Ve Sunucu tam bir survival sunucusuna benziyor ama çok adam çekmeniz için farklı sistemler koymalısınız
Başarılar...

TonTon15647

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Sunucunun konu düzeni güzel Buildinizin çekimlerini değiştirirseniz daha güzel olur
Ve Sunucu tam bir survival sunucusuna benziyor ama çok adam çekmeniz için farklı sistemler koymalısınız
Başarılar...

Çok güzel bir yorum yapmışsınız. Önerileriniz ve görüşünüz için teşekkür ederim.

BurakBey13

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
BEYLER SERVERE YENİ KAYIT OLDUM BANLANDIM BUNU BİLEN İLGİLENEN YOKMU ADIM BurakBey13 LÜTFEN İLGİLENİN !

YusufCuk123455

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
GiveCraft.serv.nu
bekliyorum

Son düzenleme: