Hayvan alırsam ne alayım [saçmalama serbest]

Boom_Boom_86

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Evet arkadaşlar başlıktada olduğu gibi hayvan alırsam ne alayım siz bilirsiniz saçmalamak serbest goril yılan vb. diyerek eğleneceğiz hatta böyle oyun olur neyse....
SAÇMALAMA MOD ON :)[DOUBLEPOST=1371463002,1371462860][/DOUBLEPOST]Aslında bir yılan alasım var okula götüreceğim ve bana kimse kabadayılık taslayamaz hatta sınava bile girmem :D

secretkaan

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
aslında ejderhayla dinazor kırması bi hayvan alsam güzel olur :D

MrSmith

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
At al binip gezersin şaka Tavşan al :sırıtmak: (Hem büyünce yersin) :D

Zakko

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Sinek Al Su savaşı Yaparsın Hem Tuvaletide Temiz tutar bir tür uyarıcı :p

Boom_Boom_86

Marangoz
En iyi cevaplar
0
aslında ejderhayla dinazor kırması bi hayvan alsam güzel olur :sırıtmak:

Onları nereye sokacaksın
At al binip gezersin şaka Tavşan al :sırıtmak: (Hem büyünce yersin) :sırıtmak:

He ya doğru söyledin tavşan alırım büyüyüncede gitti gidiyora satarım :sırıtmak:
Sinek Al Su savaşı Yaparsın Hem Tuvaletide Temiz tutar bir tür uyarıcı :p
Saçmalamak serbestde ben sineği düşünmemişdim ama nerden alcan bide su tabancasını taşıyamaz o :sırıtmak:[DOUBLEPOST=1371487364,1371487264][/DOUBLEPOST]Güncel devamm saçmalamak serbestt hatta bukelamunda alim :D ajan gibi

Zakko

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Taşır O merak etme geçen bahçede gezerken(bizim bahçede) Elinde hayvan gibi *** parçasıyla dolaşan sinek gördüm yemin ediyorum içim kalktı.[DOUBLEPOST=1371487711,1371487482][/DOUBLEPOST]Ama Yanlız Bunu saçmalamadan söylüyorum bu gerçek yaşadığım olay bir hayvan alıcaksan sana en yakınını en kalbine uygununu al.çünkü onu öyle seveceksinki ondan başkasını düşünmeyeceksin.Bizim 2 tane kedimiz vardı biri Norveç orman kedisi internetten araştır.biride sokak kedisiydi daha yumurtası yanındayken annesi bırakmış ben buldum o kediyi.ikiside 2 yaşına geldiler tabii biri birkaç ay daha küçük annem onları çok zor bakımı diye bizim bahçeye saldı ve onlar son 4-5 aydır gelmemeye başladı ilki o sokak kedisi gibi olandı sonra öbürü daha geçen ay 3 gün boyunca uyuyamadım ve ağladım.Böyle Durumlarda kendini tutamassın.BUNU HİÇ UNUTMA!

BlackRains

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ocelot al, evcilleştirirsen 2082 MCTL'min hepsi senin :D

Zakko

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Gerçekte Ocelot Varmı lo? bitane yumurcak TV vardı ona benzer bişi ama oda cizgifilm.Eskimi hatırladım lo!

MrSmith

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Köpek al yada Kuş olmadı tavşan en kötü ihtimal kedi al :D